http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Przedszkole w Woźnikach świętowało 5 lat działalności!

Wyróżniony Przedszkole w Woźnikach świętowało 5 lat działalności!

Jubileusz pięciolecia obchodziło Przedszkole nr 2 Tęczowy Domek w Woźnikach. W przedszkolu założonym w październiku 2012 roku funkcjonują obecnie cztery grupy wiekowe.


Uroczystość, która odbyła się 10 października. otworzyła dyrektor przedszkola - Magdalena Pawlak, a odbyły się one przy udziale Wójta Gminy Łubowo - Andrzeja Łozowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy - Mirosława Nowaka, a także zastępcy - Emilii Dudki, byłej dyrektor Szkoły Podstawowej w Woźnikach -  Ewy Mądrej, radnych z Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Radzie Gminy Łubowo, dyrektorów szkół i przedszkoli z Gminy Łubowo, byłej radnej Małgorzaty Adamskiej, a także koordynatorów projektu powstania przedszkola  Weroniki Wlaszczyk i Tomasza Hartwicha, Rady Rodziców, kadry pedagogicznej i dzieci.

Po programie artystycznym, prezentacjach dzieci, o historii i planach rozbudowy przedszkola wspomnieli Wójt Gminy Łubowo, a także była dyrektor Szkoły Podstawowej w Woźnikach. Dzieci i nauczyciele wyróżnili Dyrektor Przedszkola i Wójta Gminy Łubowo pamiątkowymi orderami.

Dostrzeżono, iż zebrane atrybuty funkcjonowania przedszkola mają bez wątpienia wartości wspierające, a poszukiwanie nowych rozwiązań programowo-metodycznych, rozwój inicjatyw, oznacza wyjście naprzeciw tendencjom edukacyjnym. Stwierdzenia
z pewnością są świadectwem udzielonego przyzwolenia na prawdopodobnie długofalowy wpływ na rozwój i wczesną edukację dzieci. Zabiegi podejmowane przez Panią Dyrektor i nauczycieli zmierzają do osiągnięcia przez dzieci dojrzałości szkolnej, a zadania, przed którymi te są stawiane przygotowują je do działania w kategorii zmiany, funkcjonowania w społeczeństwie, pokonywania trudnych sytuacji i radzenia sobie w nowych.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.