http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Spotkanie aktywnych kobiet w Gębarzewie

W świetlicy w Gębarzewie odbyło się spotkanie Czerniejewskiego Koła Kobiet Aktywnych z Kołem Gospodyń Wiejskich z Dąbrówki Wielkopolskiej leżącej w gminie Zbąszynek w województwie lubuskim. Uczestniczki swoją podróż rozpoczęły od zwiedzania naszego regionu.


Zobaczyły m.in. Ostrów Lednicki,  Bramę III Tysiąclecia, skansen w Dziekanowicach, Gniezno wraz z katedrą oraz oczywiście Czerniejewo. Dzięki pomocy burmistrza Tadeusza Szymanka uczestniczki miały niepowtarzalną okazję zwiedzenia pałacu.  

Następnie w świetlicy wiejskiej w Gębarzewie odbyło się wspólne spotkanie pań.  Swoją obecność zaszczyciła nas wiceburmistrz Grażyna Kulpińska. Panie przy suto zastawionych stołach rozmawiały o różnego rodzaju inicjatywach dla kobiet i planowała wspólnie imprezy.

W imieniu własnym, jak i koleżanek z Czerniejewskiego Koła Kobiet Aktywnych dziękuję bardzo wszystkim za pomoc w organizacji spotkania: prezesowi PTTK Krystianowi Grajczakowi i Tomaszowi Ryszczukowi, sołtysowi Sołectwa Gębarzewo za oprowadzenie naszych gości po Szlaku Piastowskim.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.