http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Mikołajkowy Turniej Przedszkoli w Witkowie

Wyróżniony Mikołajkowy Turniej Przedszkoli w Witkowie

W hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Czerniejewskiej 14 w Witkowie, odbył się wczoraj XV Mikołajkowy Turniej Przedszkoli, którego współorganizatorem był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Po uroczystym przemarszu i zaprezentowaniu się wszystkich uczestników turnieju, gości przywitał Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo- Marian Gadziński, który życzył zgromadzonym udanej zabawy oraz jak najlepszych wyników sportowych, jak również przekazał przedszkolakom, nauczycielom i ich rodzicom najlepsze życzenia bożonarodzeniowe

Po zakończeniu części oficjalnej zaczęła się wspaniała zabawa. Dzieci brały udział w wielu konkurencjach sportowych, takich jak: bieg z piłkami, przyklejanie bombek na choinkę, bieg z przeszkodami. Na zakończenie wszystkich zabaw przedszkolaki wraz z wychowawcami i rodzicami przeciągali linę, gdzie konkurowali z Burmistrzem oraz przedstawicielami władz lokalnych. Po wykonaniu zaplanowanych konkurencji dzieci otrzymały słodki upominek, ufundowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Witkowie oraz Szkołę Podstawową im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie.

Jak co roku poszczególne reprezentacje otrzymały z rąk Burmistrza pamiątkowe puchary, dyplomy, nagrody w postaci talonów na zakup sprzętu edukacyjno–sportowego a wszyscy uczestnicy zawodów - pamiątkowe medale.

Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych. W trakcie trwania turnieju odbył się również kiermasz świąteczny przygotowany przez rodziców z Przedszkola Miejskiego „BAJKA” z możliwością zakupu ozdób choinkowych, zabawek i słodyczy. Dodatkową atrakcja były zawody strzeleckie z broni pneumatycznej, których organizatorem było Kurkowe Bractwo Strzeleckie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.