http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gnieźnianie zagrali na rekord! Zebrano blisko 200 tys. złotych!

Wyróżniony Gnieźnianie zagrali na rekord! Zebrano blisko 200 tys. złotych!

Za nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego rana na gnieźnieńskich ulicach pojawiło się wielu wolontariuszy. Jak co roku odbyło się też mnóstwo przedsięwzięć a na Finał który odbył się w Centrum Kultury „Scena to dziwna” zagrały BiG Up oraz Jafia. Na koniec zabłysnęło „Światełko do nieba”.


Tegoroczny Finał w eSTeDe zakończyły koncerty BiG Up oraz Jafia. Na początek scena rozbrzmiała muzyką zespołu BIG Up, a tuż po ich występie na gnieźnieńskim niebie rozbłysnęło „Światełko do nieba”. Kilkuminutowy pokaz przepięknych fajerwerków był tą jedną wyjątkową chwilą, gdy wszyscy mogliśmy poczuć magię tego niezwykłego wydarzenia jakim jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na koniec, wszyscy zebrani w Cetrum Kultury eSTeDe mogli posłuchać brzemienia zespołu Jafia.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku w Gnieźnie ponownie padł rekord. Dotychczas – jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy – zebrano ponad 190 tys. złotych (możliwe, że tegoroczna zbiórka przekroczy magiczne 200 tys. złotych!). To jest rekord w porównaniu z każdą zbiórką, którą prowadzono w Gnieźnie w ramach WOŚP w ostatnich latach.

Przypomnijmy, że podczas Finału WOŚP w 2017 roku w Gnieźnie zebrano kwotę o łącznej wysokości: 188.637 złotych, 81 groszy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.