http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Karnawałowy Bal Przebierańców

Wyróżniony Karnawałowy Bal Przebierańców

W minioną sobotę odbył się „Karnawałowy Bal Przebierańców”, na który przybyły dzieci i młodzież ze świetlicy środowiskowej Sióstr Miłosierdzia, dzieci ze świetlicy internatu Sióstr Służebniczek, ze świetlicy środowiskowej „Dzieci z Chmur” a także przedstawiciele samorządu uczniowskiego ze Szkoły nr 5 w Gnieźnie. Dzieci przybyły ze swoimi wychowawcami i opiekunami.


Organizatorem balu było Powiatowe Stowarzyszenie „DOM”, sale przygotowali podopieczni Ośrodka dla Bezdomnych „Pomocna Przystań”. Bal odbył się w gościnnych progach sali parafialnej przy ul. Słomianka. Sponsorem balu byli wspaniali darczyńcy, którzy w niedawnym meczu charytatywnym zorganizowanym przez Bank Spółdzielczy w Gnieźnie, PSS „Społem” i żużlowców Startu Gniezno, obdarowali stowarzyszenie pokaźną sumą. Część tej sumy Stowarzyszenie „DOM” przeznaczyło na organizację balu i przygotowanie ok. 100 paczek ze słodyczami. Paczki wręczono wspólnie z przedstawicielką Banku Spółdzielczego - Andżeliką Szlachcińską, która w przebraniu Elfa wraz z prezesem Stowarzyszenia DOM Marianem Wierzbickim oraz sekretarzem Marią Chwiałkowską-Grygiel otwarli i prowadzili cały bal.

Wszyscy uczestnicy balu mogli się częstować ciasteczkami, słodyczami i owocami przy suto zastawionych stołach. Pięknie ubrane dzieci tańczyły do rytmu muzyki  z płyt dzięki nagłośnieniu zorganizowanemu przez gospodarza sali Andrzeja Jorasa, a na akordeonie grał mieszkaniec Pomocnej Przystani - Wojciech Wilczyński.

Długo bawiono się w wesołej atmosferze, po czym obdarowane dzieci z opiekunami podziękowały za wspaniałą zabawę.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.