http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ostatnie połowinki w Kłecku…

Wyróżniony Ostatnie połowinki w Kłecku…

Wczoraj w restauracji „Stodoła” w Polskiej Wsi niespełna 60 uczniów klas drugich świętowało półmetek swojej edukacji w gimnazjum. Gospodarzem uroczystości byli rodzice oraz wychowawczynie klas drugich: Lucyna Kamińska, Elżbieta Pilachowska oraz Małgorzata Zielińska.


Zaproszenie na uroczystość przyjęli również: Danuta Jaworska (była wychowawczyni jednej z klas) oraz dyrektor Zbigniew Beling. Przedstawiciele poszczególnych klas w imieniu drugoklasistów powitali serdecznie wszystkich zebranych, podziękowali dyrekcji za tworzenie przyjaznej i życzliwej uczniom atmosfery, a rodzicom i wychowawcom, za to, że od początku towarzyszą im w sukcesach i porażkach.

Dyrektor w okolicznościowym przemówieniu podziękował za zaproszenie, przypomniał o znaczeniu, jakie dla młodych ludzi ma nauka i życzył wszystkim udanej zabawy. Następnie każda z klas dokonała tanecznej autoprezentacji, która wprowadziła zgromadzonych w bardzo dobry nastrój. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do obiadu, a zaraz potem ruszyli na parkiet. Zabawa trwała do godziny 20.00. Wszyscy świetnie się bawili, a impreza dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy tak skutecznie zaangażowali się w jej przygotowania. Cieniem na wspólnym świętowaniu i autentycznej radości, kładł się jednak fakt, że były to już ostatnie połowinki w Nehringowym gimnazjum.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.