http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ferie zimowe w Witkowie

Wyróżniony Ferie zimowe w Witkowie

Od poniedziałku, 12 lutego 2018 r. trwają ferie zimowe, Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zaprasza dzieci do Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie, gdzie przygotowano dla nich wiele ciekawych zajęć.


Od początku ferii dzieci mają okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, gdzie poznają techniki rysunku i malarstwa, spędzają czas biorąc udział w warsztatach tanecznych: taniec klasyczny, zumba. Najmłodsi rozwijają również swoje talenty sportowe podczas zajęć rekreacyjno – sportowych, gdzie grają w unihokej, piłkę siatkową, piłkę nożną i koszykówkę. Dodatkowo zapraszamy najmłodszych konstruktorów do udziału w otwartych zajęciach pracowni modelarskiej „Sokół”.

Dzieci podczas ferii zimowych mogą również brać udział w zajęciach z animatorem i w cyklu spotkań pt. „Aktywne Ferie”, podczas których, rozwijamy swoje możliwości interpersonalne, budujemy więzi oraz uczymy się panować nad swoimi emocjami. We wtorek, tj. 13.02.2018r. dzieci miały możliwość udziału w pokazie naukowym „Fizyka dla Smyka” który miał na celu przybliżenie dzieciom tajemnic otaczającego nas świata poprzez zabawę i eksperymenty fizyczne. Dzięki „Akademii Nauki”, uczestnicy bawili się na tych zajęciach znakomicie.

Przypominamy, że to dopiero początek ferii zimowych. Nieustannie zapraszamy na cieszące się dużym zainteresowaniem projekcje bajek dla dzieci.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.