http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„VIII Sztuka - Ferie z OKSiR Witkowo”

Wyróżniony „VIII Sztuka - Ferie z OKSiR Witkowo”

„VIII Sztuka - Ferie z OKSiR Witkowo” pod takim hasłem przebiegają tegoroczne ferie zimowe w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie. Od poniedziałku, każdego dnia placówkę odwiedzają dziesiątki dzieci w dobrych humorach i z mocnym postanowieniem świetnej zabawy.


W pierwszym tygodniu ferii dzieci oraz młodzież nie zmarnowały czasu na siedzenie w domu przed telewizorem lub komputerem, biorąc udział w zajęciach w Centrum Kultury nauczyły się nie tylko wielu rzeczy, zarówno artystycznych jak i związanych z życiem codziennym ale także nawiązały nowe przyjaźnie.

W zimowych spotkaniach ze sztuką dzieci spotkały się z szeroką gamą zajęć plastycznych, które można teraz oglądać na wystawie w budynku Centrum Kultury. W planie zajęć znalazły się zabawy ruchowe, sportowo – rekreacyjne, planszolada, zajęcia z animatorem i warsztaty taneczne: hip – hop, break dance, tańca klasycznego oraz zumba. Dla najmłodszych uczestników ferii zimowych dodatkowo zaplanowano Muzyczną Akademię Malucha oraz zajęcia Kreatywny Maluch. W tym tygodniu dzieci odwiedził również wyjątkowego gość - Pani Beata Szkudlarek z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Witkowo. Pani Beata przypomniała nam jak istotną rolę w życiu dzieci i dorosłych odgrywają bajki, a czytanie ma bardzo pozytywny wpływ na wyobraźnię, kształtowanie charakteru i wpojenie wartości co jest dobre, a co złe. Dlatego też z ogromną przyjemnością w przedsięwzięcie włączyła się Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Witkowo.

Od początku ferii zimowych, Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie proponuje również najmłodszym spędzenie wolnego czasu podczas projekcji bajek, na które zapraszamy również dorosłych.

Przypominamy, że przed nami jeszcze tydzień ferii, zapraszamy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.