http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Barwny festyn integrujący całe rodziny

Wyróżniony Barwny festyn integrujący całe rodziny

Na zielonym zapleczu Przedszkola nr 12 odbył się rodzinny Festyn Integracyjno – Profilaktyczny zorganizowany przez Radę Osiedla Konikowo wraz Przedszkolem Plastusiowo. Na każdego, kto przybył na imprezę, czekała kiełbaska z grilla oraz pyszny „gulasz cygański”.


Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków, wziąć udział w wielu konkurencjach z nagrodami, posiedzieć w prawdziwym radiowozie policyjnym i w aucie Straży Miejskiej oraz przymierzyć kask strażacki.

Przebyli licznie mieszkańcy Konikowa i rodziny z dziećmi uczęszczającymi do Przedszkola Plastusiowo mieli również okazję obejrzeć pokazy drużyny antyterrorystycznej. Natomiast dzieci z przedszkola pod okiem barwnie poprzebieranych wychowawczyń zaprezentowały śliczne piosenki adresowane do swoich rodzin.

Dzięki takim spotkaniom mieszkańcy mogą w miłej, rodzinnej atmosferze przy kawce i smacznym ciastku porozmawiać nie tylko ze swoimi bliższymi i dalszymi sąsiadami, ale również z obecnymi na festynach władzami miasta i radnymi osiedlowymi.

Dyrekcja Przedszkola oraz Rada Osiedla Konikowo bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia czerwcowego festynu – zwłaszcza rodzicom dzieci z przedszkola, dostawcom, wolontariuszom ze Stowarzyszenia Skrzydła, Straży Miejskiej, policji oraz straży pożarnej.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.