http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Samorząd

Samorząd (467)

Wspaniała uczta dla miłośników historii w pałacu w Czerniejewie!

I Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci” zbliża się wielkimi krokami! Już tylko niecałe 2 tygodnie dzielą nas od wydarzenia jakiego jeszcze nie było w Wielkopolsce, a może i w Polsce! Wielka uczta dla miłośników historii, zagadek, skarbów, tajemnic i zbrodni! Uczta na której swoje historyczne „dania” zaprezentuje 28 zacnych i wybitnych postaci ze świata telewizji, prasy, książek, archeologii, odkryć, zamków i pałaców, czyli szeroko rozumianej historii! Czekają niezapomniane wykłady i wyjątkowi prelegenci, mini-targi książki historycznej i regionalnej, stoiska promocyjne, wystawa i koncert! A wszystko to w towarzystwie XVIII-wiecznego ducha pałacu w Czerniejewie! Już 30 i 31 marca zapraszamy do pałacu w Czerniejewie.

Festiwal Historyczny pełen tajemnic i… skarbów

I Festiwal Historyczny „Tajemnice Trzech Stuleci” zbliża się wielkimi krokami… Pozostało już tylko 9 dni do przyjazdu prelegentów i pierwszych uczestników… To pierwsze takie ogólnopolskie wydarzenie historyczne w Wielkopolsce, które od 29 do 31 marca, a dla wielu nawet do 1 kwietnia, zapowiada się bardzo ciekawie. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć” z Gniezna.

Więcej

Przygotowania do Festiwalu Historycznego nabierają przyspieszenia!

Już tylko 21 dni dzielą nas od I Festiwalu Historycznego „Tajemnice Trzech Stuleci”, który w ostatni weekend marca odbędzie się w zespole pałacowo-parkowym w Czerniejewie. I dzisiaj w tym obiekcie odbyło się spotkanie grupy organizacyjnej Festiwalu wywodzącej się z Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”, która przygotowuje to niezwykłe wydarzenie. Tym samym przygotowania do Festiwalu nabierają przyspieszenia!

Więcej

„Powiatowe Targi Edukacyjne” w Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie

Powiatowe Targi Edukacyjne organizowane przez Starostwo Powiatowe oraz Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie, które odbędą się 21 lutego, mają na celu zapoznanie uczniów oraz ich rodziców z ofertą edukacyjną publicznych szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Gnieźnieński na rok szkolny 2019/2020.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS