http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Oferta edukacyjna dla młodzieży w wieku 15-18 lat

Wyróżniony Oferta edukacyjna dla młodzieży w wieku 15-18 lat

Hufiec Pracy wraz z Branżową Szkołą I stopnia w Kłecku prowadzi nabór młodzieży w wieku 15 -18 lat  do Kl.VII i VIII Szkoły Podstawowej, która ma trudności w nauce i nie rokuje promocji do klasy programowo wyższej oraz nabór młodzieży do klasy I i II Branżowej Szkoły I stopnia w Kłecku. Praktyczne przygotowanie zawodowe prowadzone jest u  rzemieślników na podstawie indywidualnej umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego w formie przyuczenia do określonej pracy i nauki zawodu.


Podstawowym warunkiem przyjęcia do szkoły jest ukończone minimum 15 lat życia i nie ukończony 18 rok życia (wyjątkowo do Branżowej Szkoły I stopnia przyjmujemy młodzież, która w bieżącym roku kalendarzowym ukończy Szkołę Podstawową i 18 rok życia).

Każdy uczeń naszej szkoły otrzyma indywidualne wsparcie doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy. Młodzież nasza ma możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach zawodowych oraz projektach współfinansowanych ze środków unijnych. Rekrutacja trwa do 30.09.2020r. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc: 61 427 00 64 lub 61 427 00 66 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.