http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Strefy Płatnego Parkowania: nowe wezwania, nowe zasady

Wyróżniony Strefy Płatnego Parkowania: nowe wezwania, nowe zasady

Biuro Strefy Płatnego Parkowania informuje, że w związku z wprowadzaniem przez Biuro Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie elektronicznego systemu kontroli, zmienia się wygląd wezwania do uiszczenia opłaty dodatkowej. Dotychczasowe ręcznie wypisywane wezwania zostaną zastąpione wydrukami.


Będą dwa rodzaje wydruków: za postój nieopłacony oraz postój po czasie. - Na każdym z wydruków będzie umieszczone logo, nr rejestracyjny pojazdu, informacje o godzinie i miejscu postoju, a także informacje o wysokości opłaty dodatkowej  oraz dane kontaktowe i numer konta bankowego - mówi Maciej Ciesielski, kierownik Biura Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie.

Od dnia dzisiejszego, 23 lutego, wezwania będą wystawiane jeszcze dwutorowo – ręcznie lub elektronicznie (dla części kontrolerów). Od dnia 1 marca wszystkie wezwania będą już tylko w formie wydruków elektronicznych.

- Kończy to etap 2–miesięcznego testowania programu i ponad 50 wprowadzonych aktualizacji i zmian - podkreśla M. Ciesielski. - W kolejnym etapie zmian planowane jest wprowadzenie wydruków elektronicznych dla abonamentów i identyfikatorów - dodaje.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.