Choinka rozświetliła Rynek! MOKołaje przyjechały!

Wyróżniony Choinka rozświetliła Rynek! MOKołaje przyjechały!

Dzisiaj, dokładnie o godz. 17.00 na gnieźnieńskim Rynku pięknie rozbłysła tegoroczna choinka Bożonarodzeniowa. To wydarzenie, poprzedzone Paradą MOKołajów, zgromadziło wielką rzeszę mieszkańców naszego miasta.


Zachwyt, okrzyki radości i wielkie oklaski towarzyszyły dzisiejszemu oficjalnemu zapaleniu gnieźnieńskiej choinki. Na Rynek przybyli mieszkańcy Gniezna, którzy mogli nabyć świąteczne ozdoby, jak świeczniki, sztuczne choinki czy też poduszki, a także tradycyjne smakołyki na trwającym od dzisiaj do 10 grudnia Jarmarku Bożonarodzeniowy.

Dla najmłodszych znalazły się liczne mikołajkowe lizaki i inne przepyszne słodkości. Jak zaznaczył prezydent Gniezna, Tomasz Budasz nasze miasto, a w szczególności mieszkańcy zasługują na taką piękną choinkę. - Bez was zmienianie naszego miasta nie miałoby sensu. Dzisiejsze wydarzenie jest specjalnie dla was, a choinka która tutaj dzisiaj zaświeci niech zbliża Nas do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - powiedział.

Jedną z głównych atrakcji była coroczna Parada MOKołajów, którzy ulicami Gniezna przybyli na Rynek i umilali czas oraz wprowadzali radość w serca nie tylko tych najmłodszych, ale również i dorosłych.

Choinka rozbłysła w towarzystwie licznych fajerwerków, które mogli podziwiać zgromadzenia mieszkańcy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.