http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Powitanie Nowego Roku 2017 w Kiszkowie!

Wyróżniony Fot. Anna Frąckowiak Fot. Anna Frąckowiak

Po raz jedenasty mieszkańcy gminy Kiszkowo powitali wspólnie Nowy Rok na kiszkowskim Rynku. Nie brakowało dobrego humoru, muzyki i oczywiście pokazu sztucznych ogni. Życzenia noworoczne złożył zgromadzonym Tadeusz Bąkowski, wójt gminy Kiszkowo oraz Przewodniczący Rady Gminy - Kazimierz Barańczak.


Żegnanie mijającego i witanie nowego roku stało się już w Kiszkowie swoistą tradycją. Od kilku wójt gminy Tadeusz Bąkowski zaprasza wszystkich na kiszkowskich Rynek, by wspólnie przeżywać te niecodzienne godziny. Podobnie było i w tym roku.

- Co roku zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Kiszkowo i gości w Noc Sylwestrową na Rynek w Kiszkowie. Wspólnie, przy dźwiękach muzyki pożegnaliśmy Stary 2016 Rok i powitaliśmy Nowy 2017 Rok. Impreza rozpoczęła się o godz. 23.00, a o północy odbył pokaz sztucznych ogni – mówi Tadeusz Bąkowski, wójt gminy Kiszkowo, który wraz z Kazimierzem Barańczakiem, przewodniczącym Rady Gminy złożyli zebranym życzenia pomyślności i zdrowia w nadchodzącym Nowym Roku 2017.

Przypomnijmy, że pierwszy raz mieszkańcy gminy Kiszkowo wspólnie powitali Nowy Rok na kiszkowskim Rynku w 2006 r. Od tego czasu impreza ta na stałe wpisała się już do lokalnego kalendarza.Fot. Anna Frąckowiak

Ostatnio zmienianyniedziela, 01 styczeń 2017 02:35

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.