http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Grażyna Łobaszewska podbiła serca publiczności w Witkowie!

Wyróżniony Grażyna Łobaszewska podbiła serca publiczności w Witkowie!

Publiczność Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie spędziła piątkowy wieczór w wyśmienitym towarzystwie Grażyny Łobaszewskiej i zespołu „Ajagore”. Organizatorem spotkania z Gwiazdą był Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Grażyna Łobaszewska to bezsprzecznie jedna z najlepszych polskich wokalistek, zaprezentowała swój najnowszy album „Sklejam się”.

Jubileuszowy koncert działającej już od 40 lat artystki, odbył się w sali widowiskowej witkowskiego Centrum Kultury, które na ponad półtorej godziny stało się oazą rozrywki na najwyższym poziomie. Grażyna Łobaszewska to nie tylko bardzo utalentowana wokalistka, ale także osoba o bardzo pozytywnym usposobieniu i życzliwym podejściu do ludzi.

Płyta „Sklejam się” powstała we współpracy z formacją „Ajagore”. Trójka zdolnych młodych muzyków, muzyka w ich wykonaniu ma świeży, naturalny wydźwięk. Sławomir Kornas (gitara basowa, wokal), Maciej Kortas (gitary banjo, dobro, syntezator gitarowy) i Michał Szczeblewski (perkusja) odnaleźli wspólny język z doskonałą wokalistką.

Zebrana publiczność oklaskiwała niepowtarzalny głos artystki. Wspaniały koncert składał się z utworów z najnowszej płyty oraz starszych przebojów m.in. „Brzydka ona”, czy też „Czas nas uczy pogody”.

Po owacyjnie przyjętym przez publiczność koncercie, Grażyna Łobaszewska i zespół „Ajagore” pozostali jeszcze kilkanaście minut w Centrum Kultury im. K.Szkudlarka, spotkali się z fanami podpisując płyty i pozując do pamiątkowych zdjęć.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 02 październik 2017 21:05

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.