http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„Mali Piastowie” czekają na św. Mikołaja

Wyróżniony „Mali Piastowie” czekają na św. Mikołaja

Dzisiaj, 6 grudnia, jak każdego roku w Przedszkolu nr 14 odbyły się Mikołajki. Od samego rana cała społeczność Przedszkola z niecierpliwością czekała na miłego Gościa. Czas oczekiwania upłynął bardzo szybko. Wszyscy zebrali się w holu i obejrzeli przedstawienie przygotowane przez dzieci 5-letnie z Grupy Zduny pt. „Czekając na św. Mikołaja”.


Dzieci w wierszach i piosenkach chciały ukazać postać Tego wspaniałego Gościa. Na przedszkolnej scenie pojawiły się dzieci oczekujące na Mikołaja, Aniołki, Dzwoneczek, Śnieżynki w pracowni Świętego  - Pracowały Elfy i Renifery, a pod choinką dzieci.

Gdy przedstawienie dobiegało końca, w drzwiach ukazał się Św. Mikołaj, długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Gość został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu.

W tym dniu Przedszkolacy nie zapomnieli także o Mikołaju, który właśnie 6 grudnia obchodzi swoje imieniny. Solenizant był bardzo wzruszony, gdy otrzymał prezent i usłyszał „Sto lat” od wszystkich dzieci.  Po tych miłych i radosnych chwilach nadszedł czas na obdarowywanie Przedszkolaków. Mikołaj odwiedził każdą grupę, porozmawiał z dziećmi, wysłuchał ich, zrobił sobie wspólne zdjęcia i wręczył te długo wyczekiwane prezenty. Smutno było żegnać się z Mikołajem, ale obiecał, że za rok wróci do Przedszkola nr 14 „Mali Piastowie” w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.