http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Najlepszym synom

Dzisiaj, 29 stycznia w Urzędzie Miejskim w Czerniejewie, o zebrał się Komitet Honorowy do spraw uczczenia setnej rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, oraz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


Powołany przez burmistrza Tadeusza Szymanka Komitet, liczy 21 osób i na dzisiejszym spotkaniu wszyscy jego uczestnicy otrzymali formalne akty powołania do tego Ciała, którego zadaniem będzie przygotowanie szeregu imprez mających uświetnić tak doniosłe wydarzenia sprzed wieku.

Na swym pierwszym spotkaniu uczestnicy przeprowadzili prawdziwą „burzę mózgów”, podczas której zaproponowano bardzo wiele rozmaitych akcji do których przeprowadzenia zobowiązały się rozmaite podmioty, tak „urzędowe” jak i społeczne. Jedną z ważkich decyzji Komitetu było powołanie pięcioosobowej komórki wewnętrznej, która będzie koordynować i uzgadniać konkretne sprawy i terminy.

Następne spotkanie Komitetu przewidziane jest na 12 lutego i będzie ono zwołane w celu koordynacji działań lokalnych z powiatowymi, którym szefuje senator Robert Gaweł.
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 29 styczeń 2018 21:02

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.