http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Gramy dla Niechanowa, pomóżmy Danielowi!

W sobotę, 21 października o godz. 15.00 na Plantach w Niechanowie odbędzie się mecz na szczycie poznańskiej A-klasy grupy 1, w którym Pelikan Niechanowo podejmie wicelidera tabeli IKP Olimpię Poznań. Zielono-czarni zajmują w tabeli 5 miejsce i tracą do sobotnich gości 7 punktów. Niechanowianie nie kryją swoich planów jakim jest awans do klasy okręgowej.

Roman Kujawski i Marek Wojciechowski ponownie bezkonkurencyjni!

W brydża gramy nie tylko towarzysko, lecz przede wszystkim w turniejach i meczach, na których członkowie Polskiego Związku Brydża Sportowego zdobywają punkty klasyfikacyjne tzw. PKL-e. W turniejach  nawet początkująca para ma szanse osiągnąć sukces. W odróżnieniu od szachów, gdzie początkujący gracz nie wygra partii z mistrzem szachowym, para znająca zasady gry w brydża i grająca „towarzysko”  rozgrywa w ciągu zazwyczaj czterech godzin turniej i może w nim uzyskać bardzo przyzwoity wynik, czasami nawet go wygrać.

Etykiety

Mich–Bud Malczewo wygrało turniej charytatywny „Gramy dla Daniela”

Z inicjatywy kolegów Daniela z boiska i Tadeusza Tomaszewskiego rozegrano wczoraj na boisku Orlik w Cielimowie turniej szóstek piłkarskich „Gramy dla Daniela”. Celem imprezy charytatywnej było zebranie w ramach zbiórki publicznej środków finansowych na leczenie i rehabilitację Daniela Miętkiewicza, który został bardzo silnie porażony prądem przy usuwaniu skutków nawałnicy.

Etykiety

Mieszko nadal niepokonany

Piłkarze Mieszka Gniezno podejmowali tym razem na swoim obiekcie wicelidera tabeli, zespół Tarnovii Tarnowo Podgórne. Mecz zakończył się kolejnym zwycięstwem podopiecznych trenera Bekasa  3:1. Tym samym gnieźnianie umocnili się na fotelu lidera w rozgrywkach ligowych.

Etykiety

Roman Kujawski i Marek Wojciechowski ponownie najlepsi!

Poniedziałkowy - 9 października - turniej brydżowy par był X eliminacją tegorocznych Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Rozdania przygotowane przez Polski Związek Brydża Sportowego były i tym razem bardzo interesujące i wymagały wzorowej dyscypliny taktycznej zarówno w licytacji, obronie oraz w rozgrywce.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS