http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pobiedziska Adventure Trip 2019!

Miłośników przygód zapraszamy na Pobiedziska Adventure Trip 2019. To terenowy rajd w pięknych okolicznościach przyrody gminy Pobiedziska. Do pokonania 80-kilometrowa trasa: biegiem, rowerem i kajakiem. Po drodze bieg na orientację i zadania specjalne.

Najlepsi badmintoniści młodego pokolenia zawitają do Gniezna na Mistrzostwa Europy Juniorów

Od 30 sierpnia do 7 września Gniezno stanie się stolicą młodzieżowego badmintona. W hali im. Mieczysława Łopatki rywalizować będą najlepsi zawodnicy młodego pokolenia, którzy wystąpią w Polsce w ramach Mistrzostw Europy w Badmintonie. W imprezie wezmą udział zawodnicy z aż 39 krajów Europy. Partnerem Strategicznym 2019 European U17 Championship Gniezno jest firma Enea S.A.

Etykiety

„Plaża Witkowo” 2019 już za nami!

„Plaża Witkowo” to ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, którego 4 edycja odbyła się 18 sierpnia w Skorzęcinie – letniej stolicy Wielkopolski. W tym roku organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom sportowy, ale również o piękne otoczenie i wspaniałe warunki dla zawodników. Organizatorem turnieju było Wielkopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem”.

Mieszko nadal niepokonany

Piłkarze Mieszka Gniezno podejmowali w niedzielne popołudnie jedenastkę beniaminka ligowego – Grom Nowy Staw. Z tej potyczki wyszli zwycięsko podopieczni Mariusza Bekasa, pozostając tym samym niepokonanym zespołem na froncie III ligi.

Etykiety

Młoda krew w pierwszym zespole

Do pierwszego zespołu MKS PR URBIS Gniezno sukcesywnie włączane są młode wychowanki naszego klubu. W kadrze na zbliżający się sezon także nie zabrakło “młodej krwi”. W tym gronie znajdują się zarówno zawodniczki, które dopiero ogrywają się w seniorskim handballu, jak i te, które mają już za sobą sporo występów na pierwszoligowych parkietach.

Subskrybuj to źródło RSS