http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wielkanoc na basenie

Święta Wielkanocne tuż… tuż… Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, czyli Wielkanoc na basenie!

„Kijkowe Trzemeszno” zaprasza na zawody

W środę, 1 maja odbędzie się VIII edycja „Trzemeszeńskiego Marszu po Zdrowie” na dystansie 6 km. Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski Trzemeszna oraz „Kijkowe Trzemeszno” w ścisłej współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie i Międzyszkolnym Klubem Sportowym w Trzemesznie. Start i meta tegorocznego marszu usytuowane zostaną na ulicy Parkowej (dawna XX – lecia PRL) przy Wieży Ciśnień.

Etykiety

Wiktoria Łuczyńska ze złotym i srebrnym medalem!

W sobotę, 13 kwietnia w Środowiskowej Hali Sportowej „Saska” na Saskiej Kępie w Warszawie został rozegrany VI Puchar „Warsa i Sawy” – Turniej Dzieci i Juniorów w Karate Tradycyjnym. Podczas zawodów rozegrano również II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019. Do stolicy pojechały dwie zawodniczki Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno.

Cztery medale zawodników Inochi Gniezno w Legnicy!

Czteroosobowa reprezentacja zawodników Klubu Karate Inochi Gniezno w minioną sobotę, 13 kwietnia wybrała się do Legnicy na XXVIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijski. Były to również zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Juniorów i U-21. Nasi zawodnicy stoczyli wiele udanych pojedynków i wszyscy uplasowali się na podium, wracając z czterema medalami do Gniezna.

Start wreszcie wygrał!

Car Gwarant Start Gniezno wreszcie wygrał mecz. I to nie z byle kim, bo z pretendentem do awansu – zespołem ROW Rybnik. Zwycięstwo bardzo cenne i potrzebne, ponieważ po pierwszych dwóch porażkach wielu kibiców zaczęło wątpić w czerwono–czarnych.

Subskrybuj to źródło RSS