http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mieszko Gniezno w III lidze! Victoria Września rozbita 4:1!

Na stadionie przy ul. Strumykowej zakończył się mecz rewanżowy pomiędzy Mieszkiem Gniezno a Victorią Września. Zwycięzca dwumeczu zapewnił sobie awans do III ligi! Przypomnijmy, że w pierwszym meczu we Wrześni, gnieźnianie wygrali 2:1. Dzisiaj potwierdzili swoją dominację, zwyciężając 4:1! Dzięki temu w przyszłym sezonie mieszkowcy będą walczyć na boiskach III ligi! Gratulujemy!

Etykiety

Start wygrywa z ROW-em!

Gnieźnianie po części wzięli rewanż za dość dotkliwą przegraną w Rybniku przed czterema tygodniami. Przewaga miejscowych z każdym wyścigiem się powiększała i tak było aż do biegów nominowanych. Goście jednak dalej walczyli i na finiszu stworzyli sobie nawet okazje do odniesienia zwycięstwa, a lider Startu na koniec spotkania od sędziego dostał czerwoną kartkę.

Wakacje na basenie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacje na basenie i do skorzystania z promocji w dniach od 23 czerwca do 2 września! Szczegóły na plakacie.

Strefa Kibica w Gnieźnie wystartowała

Mundial 2018 w Rosji zainaugurowany. Dziś ruszyła faza grupowa mistrzostw świata w piłce nożnej. Nie mogło zabraknąć przy takiej okazji otwarcia naszej Strefy Kibica w Gnieźnie, co nastąpiło na kilka chwil przed pierwszym kopnięciem piłki w meczu otwarcia: Rosja – Arabia Saudyjska.

Roman Kujawski i Marek Wojciechowski najlepsi przy zielonym stoliku

Brydż sportowy - stymulator rozwoju intelektualnego, posiada wiele walorów edukacyjnych. Między innymi powoduje doskonalenie procesu zapamiętywania, (brydżysta ma zwiększony zakres spostrzegania wątków potrzebnych do przeanalizowania danego problemu, występującego w rozdaniu), skraca czas wykonywania toku myślowego - szybciej znajduje rozwiązania, pobudza logiczne myślenie, rozwija wyobraźnię, myślenie abstrakcyjne, rozwija umiejętność współpracy, powoduje nawiązywanie kontaktów, wskazuje i uzasadnia potrzebę znajomości języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem stosowanym w międzynarodowych turniejach i meczach  brydża sportowego.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS