http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Czuję się tutaj dobrze”

Jest uznawany za objawienie tego sezonu w Nice 1. Lidze Żużlowej, jeśli chodzi o zawodników młodzieżowych. Ma 20 lat, do Gniezna przeniósł się przed rokiem z Ostrowa Wielkopolskiego i to tu właśnie zaczął rozwijać swoje skrzydła. Dziś rozmawiamy z Maksymilianem Bogdanowiczem, zawodnikiem Startu Gniezno - o żużlu, studiach, marzeniach i jego ostatnim poważnym upadku podczas spotkania w Łodzi przed tygodniem.

Letnie promocje na basenie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacje na basenie i do skorzystania z promocji, które potrwają jeszcze do 2 września! Szczegóły na plakacie.

Mieszko Gniezno z nowym sponsorem!

Mieszko Gniezno po awansie do trzeciej ligi zdobył nowego sponsora. Została nim spółka Aforti Holding, a umowa w tej sprawie została podpisana dzisiaj. Podpisy swoje złożyli: Tomasz Budasz, prezydent Gniezna, prezes Zarządu Aforti - Klaudiusz Sytek oraz prezes klubu - Maciej Ciesielski.

Etykiety

Zwycięstwo utracone w doliczonym czasie gry

Piłkarze Mieszka Gniezno tym razem rozegrali mecz we Wronkach. Był to pojedynek ligowy z Lechem II Poznań w ramach rywalizacji w III lidze. Po pierwszej połowie gnieźnianie prowadzili 3:1. Niestety, nie potrafili utrzymać tego rezultatu w drugiej części meczu. Dali sobie strzelić dwa gole (drugi w doliczonym czasie gry) i wywalczyli zaledwie remis.

Etykiety

Brydżyści z Gorzowa najlepsi w Gnieźnie!

W miniony poniedziałek, 13 sierpnia brydżowy turniej par był VIII eliminacją tegorocznych Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Rozdania przygotowane przez Polski Związek Brydża Sportowego rozgrywane na zapis maksymalny były i tym razem bardzo ciekawe i wymagały wzorowej dyscypliny taktycznej zarówno w licytacji, obronie oraz w rozgrywce.

Etykiety

Hockey Series Open zawita wkrótce do Gniezna!

Za dwa tygodnie w Gnieźnie rozpocznie się turniej hokejowy, który będzie pierwszym etapem eliminacji do Igrzysk Olimpijskich. Przeprowadzana impreza odbywa się pod auspicjami Światowej Federacji Hokeja na Trawie. Mecze z udziałem naszych zawodników rozgrywane będą codziennie o godz. 19.00.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS