Speedway Best Pairs dla Fogo Power!

W czwartek na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbył się zaległy z maja, turniej Speedway Best Pairs. Było to ostatni z cyklu trzech turniejów, który określany jest jako  nieoficjalne mistrzostwa świata par. Z tego trójmeczu jako zwycięzcy wyszedł team Fogo Power.

Etykiety

8 lat temu zmarł nagle Jerzy Kniaź

Z zawodu wyuczonego był tokarzem, ale nigdy nie musiał sięgnąć po ten fach, bo przez większość swojego życia był blisko speedwaya. Najpierw jako czynny zawodnik, a potem przejął rolę trenera młodzieży oraz drużyn walczących o trofea Drużynowych Mistrzostw Polski. Urodził się i długo mieszkał w Gnieźnie, choć potem również tu zawsze chętnie powracał przy okazji wszelkich wydarzeń sportowych, ale także prywatnie.

Etykiety

Zbigniew Marciniak i Rafał Mikołajczak najlepsi!

W miniony poniedziałek, 14 sierpnia brydżowy turniej par był VIII eliminacją tegorocznych Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Rozdania przygotowane przez Polski Związek Brydża Sportowego rozgrywane na zapis maksymalny były i tym razem bardzo ciekawe i wymagały wzorowej dyscypliny taktycznej zarówno w licytacji, obronie oraz w rozgrywce.

Etykiety

Kolejne zwycięstwo! Mieszko Gniezno – Unia Swarzędz 3:0

Pierwszy mecz na własnym obiekcie w tym sezonie, kolejne trzecie zwycięstwo i kolejne trzy punkty Mieszka w IV lidze w grupie północnej. To najkrótsza, ale jakże optymistyczna informacja z wtorkowego meczu na stadionie przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie. Przed rozpoczęciem meczu Rafał Ratajczak, wiceprezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu wręczył prezesowi Mieszka Maciejowi Ciesielskiemu okazały puchar za awans do IV ligi.

Etykiety

Obiekty GOSiR zrujnowane!

Wczorajsza nawałnica nad Gnieznem nie oszczędziła obiektów należących do Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ogromne zniszczenia są m.in. na „Orlikach” przy ul. Małej i przy ul. Strumykowej, kąpielisku miejskim nad jez. Winiary, basenie przy ulicy Jolenty, stadionie żużlowym i stadionie piłkarskim. Ogrom zniszczeń można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Subskrybuj to źródło RSS