http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łubowie

Gminny Klub Sportowy „Piast” Łubowo zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego do udziału w XIV edycji Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego Gwiazdka na sportowo z GKS „Piast” Łubowo. Turniej odbędzie się 7 grudnia 2019 roku. Rywalizacja odbędzie się w dziesięciu kategoriach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz puchary i medale. Szczegóły na plakacie.

Etykiety

Mikołajkowy Mecz Charytatywny już 8 grudnia!

Zapraszamy na Mikołajkowy Mecz Charytatywny pomiędzy Drużyną Spółdzielców (reprezentanci BS Gniezno oraz Społem PSS) a Drużyną Szczypiorniaka Gniezno. Jest to już VIII edycja tej imprezy. Mecz odbędzie się w niedzielę 8 grudnia o godz. 12.00 w hali SP nr 2 przy ul. Łubieńskiego. Organizatorami wydarzenia są: Bank Spółdzielczy w Gnieźnie i Społem PSS.

Robert Góralczyk i Mirosław Jankowski najlepsi!

W pierwszym grudniowym turnieju brydżowym par rozegranym 2 grudnia w restauracji „Leo Libra” wzięło udział tylko 11 par reprezentujące ośrodki brydża sportowego Poznania, Trzemeszna, Wrześni, Żnina i Gniezna. Brydżyści rozegrali 30 ciekawych rozdań wygenerowanych z systemu „pajączka” a emocji i tym razem było pod dostatkiem.

Etykiety

Kiszkowo podwójnie najlepsze!

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Kiszkowie odbyły się XIX Międzyszkolne Turnieje Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Zaprzyjaźnionych. Jak co roku udział w nim wzięły zawodniczki i zawodnicy ze szkół podstawowych (w poprzednich latach szkół gimnazjalnych) z Łubowa, Gniezna, Żydowa i Kiszkowa.

Etykiety

Zbigniew Marciniak i Rafał Mikołajczak mistrzami powiatu gnieźnieńskiego!

W poniedziałek, 25 listopada w restauracji Leo Libra rozegrano piąty, ostatni,  turniej par z cyklu o Mistrzostwo Powiatu Gnieźnieńskiego, które były rozgrywane pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego W ostatnim turnieju wzięło udział 14 par reprezentujących sekcje brydżowe Jeleniej Góry, Poznania, Wrześni i Żnina i Gniezna. Turniej należał do bardzo ciekawych, gdyż rozkłady pobrane przed turniejem z sytemu „Pajączek” wymagały znacznych umiejętności zarówno licytacyjnych jak i rozgrywkowych.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS