http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Młodzieżowcy ruszają po swoje trofeum

Jutro ruszają rozgrywki Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski na żużlu, które będą stanowiły przedbiegi do innej ważnej rywalizacji, czyli Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu. W obu cyklach wystąpi drużyna z Pierwszej Stolicy Polski, która wcale nie musi być kopciuszkiem w jednej i drugiej rywalizacji.

Adam Kozłowski i Piotr Stefański z niezwykłym wynikiem!

W kolejnym 17 tegorocznym turnieju brydżowym par rozegranym 23 kwietnia w restauracji Leo Libra wzięło udział tylko 11 par reprezentujących sekcje brydża sportowego Gorzowa Poznania, Rogowa, Trzemeszna, Wrześni i Gniezna. Brydżyści rozegrali 27 ciekawych, wcześniej - przed turniejem - wygenerowanych z systemu Bridge Spider (Pajączek).

Etykiety

Kolejne udane mecze TTS Trzemeszno

W minioną sobotę, 21 kwietnia w Ostrorogu odbył się kolejny turniej II ligi tenisa stołowego kobiet. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: UKS Nałęcz Ostroróg, MKS TS Warta Oborniki, TTS Trzemeszno oraz AZS Poznań. Tym razem tenisistki TTS rozegrały dwa mecze: z drużynami z Obornik i Ostroroga.

Etykiety

Derby Wielkopolski dla Startu!

To było kolejne dobre żużlowe widowisko, które dostarczyło satysfakcji i sporo emocji, choć wynik końcowy na taki stan rzeczy absolutnie nie wskazuje. Start Gniezno pokonuje Polonię Piła 58:32 a liderami wśród gospodarzy są Adrian Gała oraz Mirosław Jabłoński, którzy zdobyli płatne komplety punktów.

Subskrybuj to źródło RSS