http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno podsumowała rok 2018!

  • Napisane przez AKT Samuraj Gniezno
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno podsumowała rok 2018!

Rok 2018 to kolejny niezwykle udany rok w Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno. Świetne wyniki i w sumie 41 medali wywalczonych na matach wielu rozgrywek wojewódzkich, krajowych a także europejskich świadczą o znakomitym przygotowaniu naszych zawodniczek i zawodników to rywalizacji z najlepszymi. Cieszymy się, że co roku do grona naszych medalistów dołączają kolejni z którymi niedługo będzie trzeba się liczyć w Polsce. Krótkie podsumowanie w liczbach:


Zawody rangi wojewódzkiej (Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym – Gniezno, Eliminacje do Mistrzostw Polski – Września, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski – Tarnowo Podgórne)
- Razem 24 medale w tym:
Złotych 8
Srebrnych 7
Brązowych 9

Zawody rangi ogólnopolskiej (Mistrzostwa Polski – Opole, Puchar Polski Dzieci – Gdańsk, Ogólnopolski Turniej Karate - Piła, Puchar Pomorza – Gdańsk)
- Razem 13 medali w tym:
Złotych 2
Srebrnych 3
Brązowych 8

Zawody międzynarodowe (Puchar Mistrza – Wrocław)
- Razem 2 medale w tym:
Srebrnych 1
Brązowych 1

Zawody rangi europejskiej (Mistrzostwa Europy – Portorož Słowenia)
- Razem 2 medale w tym:
Złotych 1
Srebrnych 1

- Razem 41 medali w tym:
Złotych 11
Srebrnych 12
Brązowych 18

Mamy naprawdę dużą satysfakcję, że o Gnieźnie i AKT Samuraj dzięki naszym zawodniczkom i zawodnikom usłyszano w całej Polsce a także za granicą. Mowa tu przede wszystkim o medalistach zawodów ogólnopolskich tj. Mistrzostwach Polski (Joanna Piórek, Klaudia Piórek i Aleksandra Politowicz), Pucharze Polski Dzieci (Aleksandra Arczewska), Ogólnopolskim Turnieju w Pile i Pucharze Pomorza w Gdańsku (Maja Barczak, Natalia Szuba, Wiktoria Łuczyńska, Remigiusz Sobiech, Jakub Zbierski, Sebastian Kordela). Mamy również Mistrzynię i Wicemistrzynię Europy z Portorož w Słowenii Aleksandrę Politowicz, która we wrześniu we Wrocławiu w zawodach międzynarodowych
wywalczyła również 2 medale.

Te wszystkie wyniki nasi zawodnicy zawdzięczają trenerom. Przede wszystkim Senseiowi Andrzejowi Zarzecznemu (4 Dan) który od początku jest z naszą Akademią i to pod jego okiem wyrastają Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Nie można zapomnieć również o Senseiu Radosławie Tomczaku i Senseiu Tomaszu Majchrzaku którzy także prowadzą treningi w Akademii w sekcji Witkowo i Trzemeszno. Jak widać z powyższych wyników treningi w Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno przynoszą nie tylko możliwości ruchu, poznawania wschodnich sztuk walki czy nauki odpowiedniego zachowania, ale również namacalne dowody w postaci zdobywanych krążków. Wszystkich nietrenujących zachęcamy do treningów z nami. Bo treningi to przede wszystkim ruch, ale także oderwanie się od codzienności i poznawanie ciekawych ludzi.

Trenującym życzymy sukcesów na wszelkich arenach sportowych. Wszystkim bez wyjątku natomiast życzymy Zdrowego, Szczęśliwego i Dobrego 2019 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.