http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Co w Mieszku piszczy?

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 1 komentarz
Wyróżniony Co w Mieszku piszczy?

Przerwa w rozgrywkach ligowych piłkarzy trwa. Zima w pełni, jednak nie oznacz to, że w klubach nic się nie dzieje. Tak też jest w Mieszku Gniezno. Oto porcja wieści, jakie dotarły do naszej redakcji z ulicy Strumykowej.


Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Mieszko chcąc utrzymać dobry kurs na jak najlepszy wynik w sezonie 2018/2019 postanowił zorganizować 2 obozy sportowe dla swoich zawodników. Oba odbędą się w terminie 21-26 stycznia. Drużyna seniorów trenować będzie w Kaliszu. Drużyna juniora starszego w Płotach. Celem obozu seniorskiego jest możliwie najlepsze przygotowanie się do rundy rewanżowej po okiem nowego szkoleniowca drużyny z Pierwszej Stolicy Polski – Jakuba Ostrowskiego.

W związku z roszadami jakie nastąpiły w ostatnim czasie w klubie z ulicy Strumykowej będzie to również doskonała okazja do wewnętrznej integracji. Niestety, dotarły do nas informacje, że zespół Mieszka opuścili czołowi gracze. Są nimi: Tomasz Bzdęga, Michał Steinke i Marcin Trojanowski.

Zespół juniora starszego będzie koncentrował się na tym, aby stanowić silne zaplecze dla drużyny seniorów w nadchodzącym sezonie. Klub chce, aby możliwie najwięcej wychowanków stanowiło o sile Mieszko, nie tylko w nadchodzącym sezonie, ale też w najbliższych latach.

Trenerzy Akademii Mieszko Gniezno zakończyli kurs UEFA  B. Od dzisiaj  Wojciech Gąsiorowski, Marcin Sporakowski oraz Tomasz Zakrzewski będą mogli okazać się legitymacją właśnie UEFA B. Rolą Akademii Mieszko Gniezno jest rozwijanie umiejętności piłkarskich wśród najmłodszych adeptów piłki a także wśród młodzieży.

1 komentarz

  • Koles
    Koles niedziela, 06, styczeń 2019 22:31 Link do komentarza Raportuj

    Juniorzy mocnym zapleczem seniorów w nadchodzącym sezonie? A czy ktoś wie jak juniorom się wiodło w lidze? Np porażka 0:10 z Warta Poznań, większość meczów to porażki i 6 miejsce na 8 drużyn w grupie. I to ma być to silne zaplecze seniorów? Propaganda w tym klubie kwitnie w najlepsze, a powinni zacząć od zmiany prezesa, który może pełnić taka funkcje ale co najwyżej w nieistniejącym już orkanie działyn.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.