Drugie miejsce Jakuba Różaka i Aleksandry Leśnickiej

Wyróżniony Drugie miejsce Jakuba Różaka i Aleksandry Leśnickiej

Dotarły do nas dobre wieści o sukcesach tenisistów stołowych Stelli Niechan Gniezno. Te dobre informacje napłynęły z Turnieju Grand Prix Wielkopolski Seniorów.

W Raszkowie odbył się Turniej Grand Prix Wielkopolski Seniorów w tenisie stołowym. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Stelli Niechan Gniezno. W kategorii mężczyzn Jakub Różak zajął drugie miejsce. Jakub wygrał kolejno cztery gry i dopiero w finale uległ  1:3 Jakubowi Wernerowi z klubu Wamet Dąbcze, pozyskanemu z pierwszoligowego ZKS Drzonków. W ćwierćfinale nasz zawodnik pokonał 3:1 Macieja Wiśniewskiego z LKTS Luboń, a w półfinale Adriana Spychałę z „Ochman”  Raszków również 3:1. Piąte miejsce zajął inny stellista Dariusz Sałamaszek.

Podobnie drugie miejsce zajęła Aleksandra Leśnicka, która w ćwierćfinale wygrała z Joanną Maślak z GLKS Orlęta Czacz 3:0,w półfinale z Anitą Chudy 3:0 i w finale uległa Zuzannie Sułek 1:3.

W zawodach startowało prawie sześćdziesięciu zawodników z całej Wielkopolski. Tak więc po spektakularnych zwycięstwach tydzień temu drużyn męskich i kobiecych w lidze, sukcesy w turnieju indywidualnych gnieźnieńskich pingpongistów to wymarzony początek nowego roku.