http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej

Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej. Car Gwarant Start Gniezno rozpocznie sezon meczu  ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk na własnym torze. Pojedynek ten rozegrany zostanie, jeśli pogoda pozwoli, w weekend 30-31 marca.


Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej został opublikowany przez Główną Komisje Sportu Żużlowego.  Początek rywalizacji zaplanowany jest już na koniec marca.
1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019    
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KS ROW Rybnik SA – pauzuje

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT Start Gniezno – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019
KS ROW Rybnik SA – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

7 runda: niedziela, 26 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje    

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KS ROW Rybnik SA
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
Unia Tarnów ŻSSA – KS ROW Rybnik SA
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – CAR GWARANT Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – pauzuje

Część finałowa
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
niedziela, 29 wrzesień 2019 baraż
niedziela, 6 październik 2019 baraż rewanż 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.