http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Porażka KS Gniezno. Widmo spadku zagląda w oczy...

Wyróżniony Porażka KS Gniezno. Widmo spadku zagląda w oczy...

Piłkarze KS Gniezno podejmowali w hali im. Mieczysława Łopatki zespół LZS Bojanowo. Niestety,  tej potyczki podopieczni trenerów Adama Heliasza i Pawła Hoefta nie zaliczą do udanych. Przegrali ją 5:8 i nadal są na przedostatnim miejscu w tabeli ligowej.


To miała być pewna wygrana, a skończyło się porażką i to różnicą trzech bramek. Tak można podsumować sobotni mecz KS Gniezno z piłkarzami halowymi  LZS Bojanowo.  

Pierwsza połowa jeszcze nie wróżyła takiej porażki. Zakończyła się ona jednobramkowym prowadzeniem zespołu KS Gniezno 4:3. Bramki w tej odsłonie dla gospodarzy zdobyli Marcin Greser, Mikołaj Bereźnicki -2 oraz  Szymon Słowiński.  Po zmianie stron niestety obraz gry się zmienił. Do głosu doszli goście, którzy zaczęli dominować na parkiecie. Gnieźnianom w tej części gry udało się strzelić zaledwie jednego gola. Jego autorem był Mateusz Jedliński. Goście natomiast radowali się ze strzelenia gola aż pięciokrotnie.

Porażka KS Gniezno 5:8 stawia zespół w trudnej sytuacji. Naszemu zespołowi coraz realniej zagląda w oczy widmo spadku do trzeciej ligi.   

Skład KS Gniezno: Kasprzyk (Lisek) – Słowiński, Rychłowski, Bereźnicki, Jedliński – Fechner, Zdrojewski, Greser, Polus, Lewandowski, Bartnicki, Heliasz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.