http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Medale tenisistów stołowych w Mistrzostwach Wielkopolski

Wyróżniony Medale tenisistów stołowych w Mistrzostwach Wielkopolski

Kolejne sukcesy tenisistów stołowych Stelli Niechan Gniezno. Tym razem podczas Mistrzostw Polski seniorów, jakie zostały rozegrane w Luboniu.


Bardzo dobrze zaprezentowali się pingpongiści Stelli Niechan Gniezno w Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów, które rozegrane zostały w Luboniu. 

Złoty medal i tytuł mistrzowski zdobyła Aleksandra Leśnicka grając w grze mikstowej w parze z Adrianem Spychałą z Raszkowa. W pojedynku ćwierćfinałowym pokonali Krzysztofa Katafiasza (Tajfun Ostrów) i Joannę Maślak (GLKS Orleta Czacz) 3:0, w półfinale parę Marcin Chudy (Stella Gniezno) - Paulina Nowacka (LKTS Luboń) 3:2 i w finale parę z LKTS Luboń Maciej Wiśniewski-Zuzanna Sułek 3:0.

Świetnie zagrał Jakub Różak w grze singlowej zdobywając srebrny medal. Wśród trzydziestu dwóch finalistów Jakub pokonał min. w ćwierćfinale Krzysztofa Katafiasza z Ostrowa 3:0, w półfinale po pięknej grze stojącej na bardzo wysokim poziomie byłego zawodnika pierwszej ligi Jakuba Wernera grającego teraz w KS Dąbcze 3:2. Dopiero w finale uległ innemu byłemu pierwszoligowcowi Adrianowi Spychale z Raszkowa 0:3. 

Srebrny medal zdobyła również niespodziewanie nasza para deblowa: Filip Kujawa - Dariusz Sałamaszek. Brązowy medal dołożyła jeszcze Aleksandra Leśnicka w grze deblowej kobiet.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.