http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zwycięstwo tenisistek Stelli Niechan z Ostrorogiem

Wyróżniony Zwycięstwo tenisistek Stelli Niechan z Ostrorogiem

Kolejny sukces na swoim koncie zapisał w rozgrywkach ligowych młody zespół tenisistek stołowych Stelli Niechan Gniezno. Tym razem podopieczne trenera Nowaka pokonały UKS Nałęcz Ostroróg.


Ważne zwycięstwo odniosły  pingpongistki Stelli Niechan Gniezno w meczu z UKS Nałęcz Ostroróg. Przed tym meczem zespół z Ostroroga wyprzedzał gnieźnianki o jeden punkt. W pierwszej rundzie drużyna UKS Nałęcz  pokonała gnieźnianki  6:4. Tym razem rewanż udał się z nawiązką i drużyna Stelli zwyciężyła 7:3.

Po raz kolejny komplet punktów zdobyła Aleksandra Leśnicka. Ważne były już pierwsze pojedynki w których Leśnicka pokonała po trudach niewygodnie grającą Natalię Kasprzak 3:2, a Zuzanna Lewandowska Adriannę Jenek 3:0. Następnie Agata Klabińska wygrała z Martą Zielińską 3:0 i Zuzia Jasiecka uległa Katarzynie Cembrowicz 0:3. Miłą niespodziankę sprawiła druga para deblowa Lewandowska-Jasiecka pokonując Zielińską-Cembrowicz 3:2. Pewnie wygrała też para na stole pierwszym: Klabińska-Leśnicka. W tym momencie był już wynik 5:1.

Potem wygrały swoje pojedynki: Leśnicka i Lewandowska, natomiast przegrały: Klabińska i Jasiecka. Po tym meczu zespół Stelli Niechan awansował na drugie miejsce w tabeli 2 ligi. Do końca rozgrywek zostały do rozegrania trzy mecze.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.