http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Szczypiorniak pokonał Szczypiorniaka

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno pewnie pokonali na własnym terenie, również Szczypiorniaka ale z Olsztyna. Był to ostatni mecz popularnych „Wilków” przed własną publicznością w tym sezonie.


Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi piłkarze Szczypiorniaka Gniezno rozegrali przedostatni mecz ligowy w tym sezonie. Tym razem przed własną publicznością podejmowali swojego imiennika – Szczypiorniaka, tyle że z Olsztyna. Podopieczni trenera Hanuszczaka pokazali się z dobrej strony, kontrolując grę przeciwnika i ostatecznie pokonali Olsztynian 33:25.

Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu gnieźnieńskiego w tym meczu  był Artur Dymkowski. Na swoim koncie zapisał osiem celnych trafień. W zespole gości jedno mniej na swoim koncie zgromadził Robert Targoński. Na ostatni mecz ligowy „Wilki” udadzą się do Brodnicy i tam zmierzą się z miejscowym MKS Henri Lloyd.

Skład Szczypiorniaka Gniezno: Piotr Wolny, Dariusz Zarzycki (bramkarze) -Szymon Sobański, Maciej Kapella, Maciej Bałdyga, Marcin Grzelak, Rafał Siudeja, Michał Ostrowski, Karol Kędziora, Zbigniew Łuczak, Artur Dymkowski, Adam Kniaź, Przemysław Gadecki, Łukasz Krakowiak, Damian Stempuchowski.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.