http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ogromny sukces Aleksandry Politowicz w Kluczborku!

Wyróżniony Ogromny sukces Aleksandry Politowicz w Kluczborku!

W Kluczborku w minioną sobotę rozegrany został Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Organizatorem finału był Kluczborski KK oraz Polski Związek Karate Tradycyjnego. To bardzo prestiżowe rozgrywki w Polsce rozgrywane od 2001 roku jako pierwsza profesjonalna liga karate tradycyjnego na świecie, w których startuje ósemka najlepszych zawodniczek i ósemka najlepszych zawodników w naszym kraju.


W tej ósemce znalazła się zawodniczka Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno Aleksandra Politowicz. Sam start w Lidze jest już ogromnym wyróżnieniem. Po dwóch turniejach rozegranych we Wrocławiu i w Warszawie finał rozegrano właśnie w Kluczborku. Przed finałem Ola zajmowała w klasyfikacji generalnej wysokie 5 miejsce.

Po niezwykle emocjonujących zawodach rozegranych przy pełnych trybunach Ola w trzecim turnieju zajęła bardzo wysokie 4 miejsce i w ostatecznym rozrachunku w klasyfikacji generalnej zakończyła Ligę również na 4 miejscu co jest jej ogromnym sukcesem.

Sukces smakuje jeszcze bardziej ponieważ Ola wystartowała w zawodach z bardzo bolesną kontuzją stopy. Finał w Kluczborku odbył się z bardzo uroczystą oprawą związaną z zakończeniem zmagań jak również z 40-leciem karate w Kluczborku.

Ogromne podziękowania dla trenera Oli Senseia Andrzeja Zarzecznego który jeszcze rano w sobotę prowadził trening w Gnieźnie, a po treningu pojechał do Kluczborka aby być przy swojej podopiecznej. Dziękujemy Sensei!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.