http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Szukamy Młodych Talentów” w Gnieźnie – podsumowanie edycji 2018/2019

Wyróżniony „Szukamy Młodych Talentów” w Gnieźnie – podsumowanie edycji 2018/2019

Ostatni już, finałowy turniej XVII edycji rozgrywek z cyklu „Szukamy Młodych Talentów” - na który serdecznie zaprasza Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” wspólnie z Klubem Sportowym „Stella”, Urzędem Miejskim w Gnieźnie i Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji - odbędzie się w piątek, 24 maja o godz. 16.00 w sali sportowej GOSiR przy ul. Sportowej. Tturniej połączony będzie ze zbliżającym się Dniem Dziecka.


Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna,  gmin powiatu gnieźnieńskiego i gmin ościennych.   

Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w kategorii klas I-III, klas IV-VI oraz klas VII -VIII. Zwycięzcy poszczególnych kategorii ostatniego turnieju otrzymają okolicznościowe medale.

Po zakończonych rozgrywkach nastąpi oficjalne podsumowanie całej edycji 2018/2019 w którym finaliści poszczególnych kategorii z podziałem na dziewczynki i chłopców otrzymają za zajęcie od I do IV miejsca pamiątkowe puchary.

W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych 3 najlepsze placówki otrzymają puchary Prezydenta Miasta Gniezna.

Szczegółowych informacji dotyczących organizacji rozgrywek udzielają: Tadeusz Nowak - sędzia główny tel. 601-584-828 lub Stanisław Dolaciński - Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” - tel. 534 -333-199. Serdecznie zapraszamy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.