Kolejna porażka Mieszka

Wyróżniony Kolejna porażka Mieszka

Piłkarze Mieszka Gniezno w ramach 30 kolejki ligowej rozgrywek grupy 2  podejmowani byli w Gdyni przez zespół miejscowego Bałtyku. Mecz obfitował w bramki, jednak ostatecznie to gdynianie wyszli zwycięsko z tej potyczki.

Mecz Bałtyku z Mieszkiem rozpoczął się bardzo pomyślnie dla podopiecznych trenera Ostrowskiego. Już po trzech minutach gry gnieźnianie objęli prowadzenie 1:0. Bramkarza gdynian Marka Szulca pokonał Krzysztof Wolkiewicz. W 23 minucie  Adam Konieczny podwyższył wynik na 2:0. Gola kontaktowego w 37 minucie pierwszej połowy zdobył Michała Marczak. Od tego momentu gospodarze dostali przysłowiowego wiatru w żagle i przed przerwą wyrównali stan meczu na 2:2. Autorem tego trafienia był Jakub Letniowski.

Po zmianie stron oba zespoły z determinacją podeszły do gry. Jakub Biskup w 58 minucie wyprowadził gdynian na prowadzenie. W 62 minucie meczu drugie celne trafienie w meczu na swoim koncie zapisał Adam Konieczny. I był ponownie remis 3:3. Niestety, tego wyniku nie udało się biało-niebieskim  dowieźć do końca meczu. W 76 minucie w polu karnym Mieszka faulowany został piłkarzy  gospodarzy. Podyktowaną przez sędziego jedenastkę wykorzystał  Jakub Lenatrowski. Tym samym Mieszko przegrał mecz 3:4.

Skład Mieszka Gniezno: Beśka, Tomaszewski, Kaliszan, Pająk, Roszak, Lawniczak, Konieczny, Radomski, Urbaniak, Brylewski, Wolkiewicz.

Kolejny pojedynek Mieszko rozegra już w najbliższą środę, 29 maja o godz. 17.00. W Gnieźnie podejmować będzie ekipę Bałtyku Koszalin.