Logo
Wydrukuj tę stronę

Mieszko ponownie przegrywa

Wyróżniony Mieszko ponownie przegrywa

Pompowanie jesienią i spuszczanie powietrza na wiosnę – tak można podsumować ostatnie poczynania Mieszka. Co mecz – to przegrana. Tym razem biało–niebiescy przegrali z koszalińskim Bałtykiem 1:2.

Wyszli, zagrali i znowu przegrali – krótka historia meczu z koszalińskim Bałtykiem. Zespołem w którego szeregach grało wielu młodych. A jedenastka Mieszka, przed garstką publiczności - tak naprawdę nic nie pokazała.

Pierwszą połowę Mieszko przegrał 0:1. W 32 minucie obrońca Mieszka popełnił błąd w polu karnym. Piłkę przejął Paweł Łysiak, który bez problemu umieścił ją w bramce Jakuba Woźniaka. Po zmianie stron padły dwa gole. Po jednym dla każdego z zespołów. W 52 minucie po rzucie rożnym dla Mieszka była kontra, która doprowadziła do zdobycia drugiego gola dla gości. Jego  autorem był Hubert Górka. Dziesięć minut później jedynego gola dla Mieszka zdobył Krzysztof Wolkiewicz. I to wszystkie bramki meczu, a tym samym przegrana Mieszka.

Skład Mieszka Gniezno: Jakub Woźniak, Marcin Tomaszewski, Adrian Kaliszan, Szymon Pająk, Mateusz Roszak, Mateusz Molewski, Mateusz Ławniczak, Adam Konieczny, Łukasz Bogajewski (77’ Tomasz Kaźmierczak) , Dawid Urbaniak (53’ Damian Pawlak), Krzysztof Wolkiewicz

Kolejny mecz Mieszka zagra już 1 czerwca. W Jarocinie zespół biało-niebieskich o godzinie 17.00 podejmowany będzie przez miejscową Jarotę.