Mieszko przegrywa. To już norma

To, że w klubie z ul. Strumykowej, mówiąc potocznie „coś nie gra”, wie już każdy kibic Mieszka. Efektem tego są porażki – jedna za drugą. Tym razem w Jarocinie – z miejscowym Jarotą 0:2.

Dzień Dziecka 2019 – to dzień kolejnej porażki Mieszka. Stało się to w Jarocinie w pojedynku z Jarotą. Pierwsza bramka  meczu padła w 37 minucie. Jej autorem był Beniamin Wrembla. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron w 69 minucie na 2:0 podwyższył wynik po fatalnej interwencji zawodnik Mieszka, grający w obronie – Mateusz Ławniczak. I takim wynikiem zakończył się ten pojedynek.

Mimo usilnych bezradnych poczynań, graczom Mieszka nie udało się zdobyć gola kontaktowego. Kolejny mecz biało-niebieskich ponownie rozegrany zostanie na wyjeździe. Będzie to wyprawa do Gdańska, gdzie 8 czerwca będzie podejmowany przez KP Starogard. Początek tego pojedynku zaplanowany jest tym razem na godzinę  11.00.

Potem pozostanie już tylko 15 czerwca i ostatni mecz pożegnalny w tym sezonie z Sokołem Kleczew. Ten pojedynek rozegrany zostanie w Gnieźnie, na stadionie przy Strumykowej.