http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rodzina na Start – nowy projekt GTM Start

  • Napisane przez (Inf. prasowa)
  • Dział: Sport
  • 1 komentarz
Wyróżniony Rodzina na Start – nowy projekt GTM Start

Dopinguj drużynę Car Gwarant Startu Gniezno razem z najbliższymi! Na ligowe spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski przygotowaliśmy specjalną promocję dla kibiców! Korzystając z okresu wakacyjnego zachęcamy do przyjścia na stadion całymi rodzinami – spotkajmy się przy W25 w niedzielę 28 lipca. Pierwszy bieg o 14.30, na stadion zapraszamy już od 14.00.


Co zrobić żeby skorzystać z promocji #RodzinaNaStart? Wystarczy zakupić dwa bilety normalne lub zestaw składający się z biletu normalnego i ulgowego. Dokonanie takiego zakupu premiowane będzie dodatkowym biletem dla dziecka w wieku od czwartego do dwunastego roku życia – w prezencie od GTM Start Gniezno.

Promocja z biletami dla całej rodziny obowiązuje tylko w przedsprzedaży stacjonarnej, prowadzonej od 15 do 27 lipca. Zapraszamy do sekretariatu GTM Start Gniezno i punktów partnerskich – sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A). Ceny wejściówek przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Zostań ósmym zawodnikiem Car Gwarant Startu Gniezno i dopinguj czerwono-czarnych z perspektywy trybun! Nasza drużyna meczem z Arged Malesa TŻ Ostrovia kończy rundę zasadniczą sezonu 2019 na własnym obiekcie! To między od tego meczu zależy pozycja w tabeli przed rundą play-off. Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek – liderzy gości w konfrontacji z dobrze spisującymi się zawodnikami z Grodu Lecha. Bądźcie z nami – świetna atmosfera na trybunach, emocje na torze – poczuj magię speedwaya całą rodziną i – zgodnie z naszym hasłem – #ZakochajSieWStarcie.

1 komentarz

  • Marek
    Marek niedziela, 14, lipiec 2019 10:18 Link do komentarza Raportuj

    A co z kibicami którzy mają karnety?Ja i żona posiadamy takie wejściówki.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.