http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kolejne stopnie mistrzowskie w AKT Samuraj Gniezno

  • Napisane przez AKT Samuraj Gniezno
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Kolejne stopnie mistrzowskie w AKT Samuraj Gniezno

Miło nam poinformować, że troje zawodników Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno: Wiktoria Łuczyńska, Sebastian Kordela i Jakub Zbierski w dniu 17 sierpnia pomyślnie zdało egzamin na stopień mistrzowski 1 Dan (czarny pas). Gratulacje!


Od 14 do 18 sierpnia w Dojo Stara Wieś odbywało się Zgrupowanie Kadry Narodowej młodzieżowców i seniorów oraz Letnie Gasshuku. Do Starej Wsi pojechali powołani do Kadry Narodowej Aleksandra Politowicz i Sebastian Kordela, a na Gasshuku Wiktoria Łuczyńska i Jakub Zbierski. Wiktoria po Gasshuku pozostała na miejscu, ponieważ od poniedziałku odbywa się Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów na które otrzymała powołanie. Do Dojo pojechał również trener Kadry Narodowej i jednocześnie trener AKT SAMURAJ Gniezno Sensei Andrzej Zarzeczny. Podczas Gasshuku odbyła się niezwykle miła dla nas uroczystość. Mianowicie Sensei Andrzej Zarzeczny otrzymał kolejny stopień mistrzowski 5 Dan. To wspaniały moment w historii naszej Akademii. Gratulujemy Sensei!

Już niedługo o czym poinformujemy odrębną wiadomością rozpocznie się nowy sezon i treningi w Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno. Jeśli chcesz zostać „Mistrzem” to dołącz do naszej grupy. Głównym trenerem w naszej Akademii jest Sensei Andrzej Zarzeczny - 5 Dan.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.