http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Plaża Witkowo” 2019 już za nami!

Wyróżniony „Plaża Witkowo” 2019 już za nami!

„Plaża Witkowo” to ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, którego 4 edycja odbyła się 18 sierpnia w Skorzęcinie – letniej stolicy Wielkopolski. W tym roku organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom sportowy, ale również o piękne otoczenie i wspaniałe warunki dla zawodników. Organizatorem turnieju było Wielkopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem”.


Turniejowe miejsca zapełniły się w ciągu kilkunastu minut po rozpoczęciu zapisów. Do rywalizacji organizatorzy dopuścili 24 pary zawodników. W rozgrywkach startowały duety z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Olsztyna, Gdańska, Katowic, Opola, Szczecina oraz Krakowa i Witkowa.

- Serdeczne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia oraz sponsorom, którzy przyczynili się do sukcesu kolejnej edycji turnieju – mówi Łukasz Grabowski, wiceprezes Stowarzyszenia „Razem”.

Zawody, jak i ich organizacja, były na bardzo wysokim poziomie. Nagrody zwycięzcom wręczył m. in. poseł Zbigniew Dolata, Andrzej Kwapich, radny powiatu gnieźnieńskiego, Paweł Roszyk, radny Rady Miejskiej w Witkowie oraz przedstawiciele sponsorów i partnerów projektu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce: Stanisław Szymankiewicz / Jakub Popiwczak
II miejsce: Tomasz Jaroszczak / Tomasz Kotecki
III miejsce: Krystian Bangrowski / Błażej Szymczak
IV miejsce: Igor Ciemachowski / Adam Sobstyl

Więcej w tej kategorii: « Żużlowy wieczór w Witkowie

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.