http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rezerwy Mieszka grają dalej w Pucharze Polski

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Rezerwy Mieszka grają dalej w Pucharze Polski

Zespół rezerw Mieszka Gniezno na własnym boisku przy ulicy Strumykowej podejmował w ramach drugiej rundy Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego zespół Spójni Strykowo. Było ostre strzelanie i wygrana Mieszka 4:1.


Kolejnym przeciwnikiem w zmaganiach pucharowych Mieszka była w drugiej rundzie jedenastka Spójni Strykowo. Podopieczni Przemysława Otuszewskiego środowe spotkanie rozpoczęli od zdecydowanych ataków na bramkę swojego rywala stwarzając sobie dogodne sytuacje strzeleckie do objęcia prowadzenia. Tak dobra postawa młodych gnieźnian na boisku przyniosła efekt w 11 minucie. Zespół rezerw Mieszka na prowadzenie 1:0 wyprowadził Bartosz Goździński pokonując bramkarza gości po fatalnym błędzie jednego z obrońców Strykowa. Idąc za przysłowiowym ciosem gnieźnianie w 23 minucie zdobyli drugiego gola i prowadzili już z swoim rywalem 2:0. Tym razem po minięciu obrońcy gości bramkarza z Strykowa z najbliższej odległości pokonał Kacper Zimmer.

Nie upłynęły dwie minuty a młodzi gnieźnianie cieszyli się z trzeciej bramki zdobytej w podobnej sytuacji jak wcześniejsza zdobył Zimmer. Autorem trzeciego gola dla biało-niebieskich okazał się strzelec pierwszej bramki Bartosz Goździński. Po zmianie stron zaraz na początku drugiej połowy bramkę zdobyli goście w 46 minucie przez co zmniejszyli oni prowadzenie gnieźnian do 3:1. Jak się później okazało była to jedyna bramka zdobyta przez zespół z Strykowa.

Wynik końcowy spotkania pucharowego został ustalony w 48 minucie, kiedy to Kacper Zimmer po raz drugi wpisał się na listę strzelców podwyższając tym samym prowadzenie rezerw Mieszka Gniezno do 4:1. Wynik ten do końca meczu nie uległ zmianie.

Skład Mieszka II Gniezno: Jakub Woźniak, Olivier Strosin (77’ Nikodem Mirek), Jakub Olejniczak, Miłosz Walkowiak, Maksymilian Sikorski, Krystian Grzeszczak (63’ Mateusz Rożek), Dominik Wiśniewski, Hubert Walerjańczyk (60’ Jan Karski), Kacper Zimmer (66’ Dawid Tymosz), Jakub Goździnski, Bartosz Goździnski.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.