http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Znakomity początek sezonu zawodników AKT Samuraj Gniezno

Wyróżniony Znakomity początek sezonu zawodników AKT Samuraj Gniezno

W sobotę, 28 września w Hali Sportowej WKK Sport Center we Wrocławiu został rozegrany XII Puchar Mistrza – Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego. Do Wrocławia udała się reprezentacja Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno: Wiktoria Łuczyńska, Aleksandra Politowicz, Sebastian Kordela i Oskar Kordela.


Mimo początku sezonu nasi zawodnicy wypadli znakomicie. Troje z nich może pochwalić się aż dwoma medalami które po ciężkich bojach zawisły na ich szyjach. Wiktoria Łuczyńska startując w kategorii juniorskiej wywalczyła srebrny medal w kumite i brązowy medal w kata.
 
Sebastian Kordela występując w kategorii młodzieżowiec dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium odbierając zarówno za kumite i kata srebrne medale. Ola Politowicz natomiast startując już jako seniorka przywiozła ze Stolicy Dolnego Śląska złoty medal który wywalczyła w konkurencji kata i srebro wywalczone w konkurencji kumite. Reasumując do Gniezna „przyjechało” 1 złoty, 4 srebrne i 1 brązowy medal.

Jak widać z początkiem sezonu zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno nie stracili formy, a treningi i zgrupowania kadry narodowej w jakich uczestniczyli nasi medaliści podczas wakacji nie poszły na marne. Nie można zapominać oczywiście o naszym wspaniałym trenerze Senseiu Andrzeju Zarzecznym (5 Dan), który przez cały czas przygotowuje zawodników naszej Akademii do rywalizacji, a podczas zawodów jest przy każdym z naszych zawodników przy macie. Dziękujemy Sensei!

Przez cały czas można oczywiście dołączyć do AKT SAMURAJ Gniezno i trenować tę piękną dyscyplinę sportu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.