http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Polki i Holenderki na remis

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Polki i Holenderki na remis

Reprezentacje futsalistek Polski i Holandii rozegrały dwa mecze towarzyskie. Pierwszy w Poznaniu, a drugi – dzisiaj – w Gnieźnie. Mecz w Gnieźnie na który wejściówki były bezpłatne, zgromadził w hali im. Mieczysława Łopatki  prawie komplet widzów.


Odegraniem hymnów narodowych Holandii i Polski rozpoczęło się spotkanie towarzyskie reprezentantek futsalu tych krajów. Dzień wcześniej obie te reprezentacje spotkały się w Poznaniu. Tam różnicą jednej bramki lepsze okazały się Holenderki.

W Gnieźnie, reprezentacje nie dały sobie strzelić żadnej bramki, choć sytuacji nie brakowało. Mecz zakończył się ostatecznie bezbramkowym remisem. Polska i Holandia to zespoły plasujące się w grupie średniaków europejskich. Rozgrywane pojedynki reprezentacja Polski traktuje jako etap przygotowań do mistrzostw Europy.

W reprezentacji Polski gra obecnie Alicja Zając, piłkarka, która kiedyś grała w gnieźnieńskim Medanie. Jak obiecał prezydent Gniezna obecny na meczu, tej rangi imprez sportowych będzie w gnieźnieńskiej hali coraz więcej.

Składy oby reprezentacji:
Polska: Dewicka (Dąbek) – Moskała, Maziarz, Bartosiewicz, Bolko – Kołomańska, Chóras, Ejzel, Knysak, Pietrzyk, Falborska, Zając, Lichtenstein.
Holandia: Reitsma (Troost) – Oliveira, Moudou, Verschoor, Brand – Schepers, Veitrop, Breuern, Bandringa, de Groen, Toledo, Prijs, Hopman

{gallery}stories/2019/11/04/11984/gallery}

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.