KS Gniezno przegrywa po dobrym meczu

W meczu 14. kolejki grupy północnej I ligi futsalu zespół Klubu Sportowego Gniezno miał trudne zadanie. Zmierzył się z wiceliderem rozgrywek zespołem Lęborskiego Stowarzyszenia Sympatyków Sportu.

Mecz ligowy KS Gniezno z piłkarzami Lęborskiego Stowarzyszenia Sympatyków Sportu zapowiadał się interesująco i takim był. Emocji nie brakowało. Było też momentami nerwowo po decyzjach sędziów. Pierwsza bramka dla gości padła w 5 minucie gry. Autorem gola zdobytego strzałem pod poprzeczkę był Dominik Depta. Po dwóch minutach było 1:1 za sprawą Szymona Urtnowskiego. Kolejny go padł dla KS-u. Po akcji całego zespołu celnie trafił Szymon Lewandowski. Było zatem 2:1 dla gnieźnian. Na 4 minuty przed przerwą, po szóstym przewinieniu piłkarzy KS-u goście egzekwowali przedłużony rzut karny. Dominik Depta takiej szansy nie zaprzepaścił i doprowadził do wyrównania. Na minutę przed przerwą goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Tomasza Musika.

Po zmianie stron podopieczni trenera Hoefta robili wszystko by wyrównać. Jednak gol padł dla gości. Było to w 31 minucie, zdobywcom był ponownie Tomasz Musik. Nie minęły kolejne dwie minuty a ponownie bramkarza KS pokonał Patryk Ziarko i było 5:2 dla gości. Gnieźnianie od tego momentu postawili wszystko na jedną kartę. W akcjach na bramkę gości wycofywali bramkarza. Dało to skutek i gola na 3:5 zdobył  Paweł Kaźmierczak. I takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

KS Gniezno – LSSS Lębork 3:5 (2:3)
KS Gniezno: Szymon Urtnowski, Szymon Lewandowski I Paweł Kaźmierczak.
LSSS Lębork: Dominik Depta – 2, Tomasz Musik, Mateusz Madziąg i Patryk Ziarko.