http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dzieci rywalizowały w gminnej olimpiadzie w Fałkowie!

  • Napisane przez Angelika Stachowska
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Dzieci rywalizowały w gminnej olimpiadzie w Fałkowie!

Szkoła Podstawowa w Fałkowie zaprosiła do sportowej rywalizacji podczas gminnej olimpiady klas 0-III pod hasłem „Sport to bardzo ważna sprawa, są reguły, jest zabawa”. Wzięły w niej udział zespoły reprezentujące Lednogórę, Owieczki, Łubowo i drużyna gospodarzy z Fałkowa.


Wydarzenie zainaugurowały symboliczne zapalenie znicza, przemarsz i prezentacje drużyn oraz uroczyste zawieszenie flagi olimpijskiej. Ceremonię otwarcia uświetnił pokaz gimnastyczny Zuzanny Pietruszki, uczennicy klasy 6. Uczniowie zmagali się w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowo walcząc o miejsca na podium. Były emocje, głośny doping i aplauz publiczności.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary dla szkół, a w kategoriach indywidualnych wręczone zostały dyplomy, dekorowano medalami oraz odebrano gratulacje od dyrektor Szkoły Podstawowej w Fałkowie – Małgorzaty Mrożek.

I miejsce w kategorii drużynowej zajęła Szkoła Podstawowa w Łubowie, II -  Szkoła Podstawowa w Fałkowie i III - Szkoła Podstawowa w Owieczkach. Podsumowania dokonała Katarzyna Springer, organizator wydarzenia.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.