Młode talenty zdziesiątkowane przez grypę

Wyróżniony Młode talenty zdziesiątkowane przez grypę

W hali GOSiR przy ulicy Cymsa odbył się kolejny - czwarty Turniej „Szukamy Młodych Talentów” w tenisie stołowym. To już jest XV edycja tych rozgrywek.

Styczniowa edycja turnieju „Szukamy Młodych Talentów” w tenisie stołowym rozegrana została w Gnieźnie. Niestety, z uwagi na panująca epidemię grypy do rywalizacji przystąpiły tylko czterdziestu sześciu zawodników i zawodniczek z dziesięciu szkół przede wszystkim z powiatu gnieźnieńskiego.

Tradycyjnie organizatorzy rozgrywek to: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno”, Klub Sportowy „Stella” i GOSiR oraz Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Gnieźnie. Patronat nad tym turniejem objął Dyrektor GOSiR-u – Jacek Mańkowski.

4. Adrian Tymosz - SP 8 Gniezno

Finaliści poszczególnych kategorii otrzymali tradycyjnie okolicznościowe medale.

W klasyfikacji zespołowej szkół o Puchar Dyrektora GOSiR - Jacka Mańkowskiego wygrała Szkoła Podstawowa ze Sławna - 36 pkt. przed Kleszczewem - 36 pkt., Niechanowem - 24 pkt., SP 8 Gniezno i Łagiewnikami Kościelnymi.

Kolejny turniej  rozegrany zostanie 16 marca na hali sportowej w Kiszkowie.