http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Piłkarski Piknik „Chrobry-Gniezno” z licznymi atrakcjami

Wyróżniony Piłkarski Piknik „Chrobry-Gniezno” z licznymi atrakcjami

Na obiektach sportowych GOSiR przy ul. Strumykowej w Gnieźnie w minioną niedzielę Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” zorganizowało Piłkarski Piknik Rodzinny.


Dziecięca Akademia Piłkarska „Chrobry-Gniezno” prowadzona  przez trenera głównego i wiceprezesa stowarzyszenia Dariusza Śmiałowskiego zorganizowała dla młodych adeptów piłki nożnej i ich rodziców szereg atrakcji mających na celu wspólną zabawę, integrację i podsumowanie sezonu sportowego. Nie zabrakło licznych piłkarskich współzawodnictw  przeprowadzonych w różnych kategoriach wiekowych a także z udziałem rodziców. Organizatorzy do wspólnego spotkania zaprosili także małych zawodników z zaprzyjaźnionego MKS Trzemeszno. Rozgrywki stanowiły integracyjny element piłkarskiej zabawy.

Piknik był także czasem podsumowania i wręczenia młodym piłkarzom biorącym wcześniej udział w Turnieju Deichmann pamiątkowych medali i upominków rzeczowych, które dokonali Prezes Stowarzyszenia „Chrobry-Gniezno” Stanisław Dolaciński i wiceprezes Dariusz Śmiałowski.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z gnieźnieńskim żużlowcem Mirosławem Jabłońskim, który zaprezentował się wraz ze swoim motocyklem. Festynowy charakter można było zaobserwować dzięki licznym atrakcjom. Dzieci mogły bawić się na dmuchanej zjeżdżalni. Chętnym malowano twarze przez panią Anię Stanowską posiadającą stosowny certyfikat w tym zakresie. Na doczekaniu robiono balonowe zabawki, które dzieci otrzymywały w prezencie. Dzięki organizatorom i ogromnemu zaangażowaniu rodziców głównie paniom zatroszczono aby każdy chętny mógł skosztować z wielu pyszności tj. różnych ciast, chleb ze smalcem, kawki, herbatki i przepysznych kiełbasek z grilla. Dzieci mogły od wewnątrz obejrzeć policyjny radiowóz i porozmawiać z funkcjonariuszami. Profesjonalną oprawę muzyczną dostarczyli Dj Ocean. Jak na wielu podobnych imprezach nie zabrakło „Karusia” a dzieciom czas w pląsach umilała maskotka MJ Sport jeden ze sponsorów imprezy. Do grona sponsorów należy dołączyć firmę Solid Door.

Partnerem przy realizacji pikniku był Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.  Piknikowi towarzyszyła duża frekwencja uczestników, przepiękna pogoda a przede wszystkim miły i radosny klimat.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.