Porażka futsalistów Mieszka

Niestety, piłkarze halowi Mieszka Gniezno, w meczu drugiej kolejki I ligi grupy północnej zanotowali porażkę przed własną publicznością. Przegrali 1:2 z drużyną Constractu Lubawa. Pierwsza połowa była remisowa. Gola na wagę zwycięstwa padł w drugiej odsłonie.

Nie było zwycięstwa futsalistów Mieszka w pierwszym meczu ligowym przed własną publicznością, która licznie stawiła się w hali sportowej  GOSiR przy ulicy Paczkowskiego. Pierwsza połowa tego emocjonującego meczu zakończyła się remisem 1:1. Pierwszego gola dla Mieszka w 18 minucie zdobył Marcin Daszczuk. Wyrównanie padło tuż przed przerwą. Gola dla gości zdobył Piotr Papierowski. Po zmianie stron gola na 2:1 dla Lubawy zdobył Paweł  Kaniewski.

Po tej minimalnej porażce, po dwóch kolejkach ligowych piłkarze halowi Mieszka zajmując z dwoma porażkami dziewiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi. Za tydzień Mieszkowcy udają się na pojedynek ligowy do Leszna.

Skład Mieszka: Dawid Kasprzyk, Maciej Zięba (bramkarze) – Marcin Daszczuk, Marcin Greser (kapitan), Marcin Marcinkowski, Bartosz Banasik, Mikołaj Bereźnicki, Kamil Karski, Paweł Kaźmierczak, Szymon Słowiński, Renard Nawrocki, Alan Polus, Adam Heliasz, Jakub Szydzik.