Kolejny sezon poszukiwania młodych talentów!

Wyróżniony Kolejny sezon poszukiwania młodych talentów!

Tym razem w hali sportowej w Niechanowie odbył się pierwszy Turniej XVI edycji „Szukamy Młodych Talentów” w Tenisie Stołowym.  Przy tenisowych stołach stanęło aż 83  zawodników i zawodniczek – uczniów z 10 szkół powiatu gnieźnieńskiego i nie tylko.

Tradycyjnie organizatorami rozgrywek było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno”, Klub Sportowy „Stella” i Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat nad imprezą przyjął Wójt Gminy Niechanowo – Eugeniusz Zamiar, fundator trzech pucharów dla najlepszych szkół podstawowych.

3. Roksana Wojtalak - Niechanowo

Uczestniczka turnieju Zuzia Lewandowska za zdobycie IX miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci w Częstochowie (najlepsza w Wielkopolsce) otrzymała wyróżnienie - upominek wręczony przez Tadeusza Tomaszewskiego.

Ponownie cieszy  bardzo duża frekwencja uczestników, a szczególnie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Gniezna. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali tradycyjnie okolicznościowe medale.

W klasyfikacji zespołowej szkół o Puchar Wójta Gminy Niechanowo – Eugeniusza Zamiar  wygrała Szkoła Podstawowa z Budziszewka – 61 pkt., przed szkołą z Kleszczewa 43 pkt. przed Niechanowem 39 pkt., SP - 8 Gniezno 28 pkt, Sławnem 14 pkt., Słupcą 13 pkt., SP nr 9 Gniezno, Łagiewnikami Kościelnymi, Pyzdrami.

Kolejny turniej „Szukamy Młodych Talentów” zaplanowano na 16 listopada w Kiszkowie.