Mieszko gra dalej w Pucharze Polski

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka awansowali do ćwierćfinału rozgrywek Pucharu Polski strefy poznańskiej. Tym razem gnieźnianie w pojedynku wyjazdowym pokonali w Łubowie miejscowego Piasta 4:1.

Mecz pomiędzy Mieszkiem a Piastem do łatwych dla podopiecznych trenera Mariusza Bekasa nie należał. Skład w jakim zagrał Mieszko był pozbawiony kontuzjowanych Marcina Trojanowskiego i Krzysztofa Wolkiewicza. Do gry powrócił natomiast po kontuzji  Damian Pawlak. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Był to gol dla Mieszka, a jego autorem był w 42 minucie Gracjan Goździk, który strzałem przy słupku pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie przeważali mieszkowcy, natomiast zawodnicy Piasta nastawili się na obronę. Drugi gol padł z karnego w 58 minucie po faulu na Goździku. Pewnym wykonawcą  jedenastki był Tomasz Bzdęga. Po kolejnych blisko siedmiu minutach padł trzeci gol. Ponownie jego autorem był Gracjan Gożdzik.

Po zmianach w zespole Mieszka i wymianie na młodych graczy, gospodarze zaczęli sobie  odważniej poczynać co poskutkowało golem. Jego autorem był Kamil Maciejewski. Wynik meczu na 4:1 dla Mieszka w ostatnich minutach meczu ustalił Dawid Radomski.

Skład Mieszka: Wiktor Beśka - Marcin Tomaszewski (66 Tobiasz Garstka), Adrian Bartkowiak, Michał Steinke, Damian Garstka - Damian Pawlak, Dawid Radomski, Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk (68 Oskar Wegnerski), Miłosz Brylewski (66 Adrian Kiełpiński), Tomasz Kaźmierczak (55 Filip Kruczyński).