http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Błyskawica Niechanowo liderem tabeli!

W miniony weekend juniorzy starsi UKS Błyskawica Niechanowo rozegrali 3 i 4 kolejkę rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Unihokeju. Tym razem mecze zostały rozegrane na wyjeździe w hali sportowej szkoły podstawowej w Gorzycach Wielkich.


Pierwszy mecz od samego początku przebiegał pod dyktando zawodników Błyskawicy, którzy konsekwentnie punktowali przeciwnika. W 52 minucie meczu prowadzili 7:0 z UKS Refleks Gorzyce Wielkie. W kolejnych kilku minutach następuje rozluźnienie w szeregach graczy z Niechanowa i utrata w łatwy sposób 3 bramek. Jednak nie zmienia to obrazu całości i Błyskawica wygrywa 7:3 a najlepszym zawodnikiem meczu został Dawid Bartłomiejczak.

Następnego dnia UKS Refleks Gorzyce podejmuje próbę rewanżu. Mecz rozpoczął się bardzo wyrównana grą obydwu drużyn. Pierwsza tercja kończy się wynikiem 2:2. Druga tercja pomimo zaciętej gry obydwu drużyn i wielu ciekawych akcji nie przynosi żadnej bramki. W trzeciej tercji Błyskawica odskakuje na 3 bramki a następnie przeciwnik goni. Ostatecznie zawodnicy z Niechanowa wygrywają trzecią tercję 5:4 a cały mecz 7:6. Najlepszym zawodnikiem meczu został Kacper Pawłowski.

Bramki dla UKS Błyskawica zdobyli:
Dawid Bartłomiejczak - 6 bramek, 1 asysta
Klaudiusz Gadziński - 3 bramki  2 asysty
Kacper Pawłowski - 5 asyst
Tomasz Brok - 2 bramki
Mikołaj Nowak - 1 bramka, 1 asysta
Miłosz Marciniak - 1 bramka
Dutkiewicz Jacek - 1 bramka

Po czterech kolejkach UKS Błyskawica Niechanowo jest liderem w grupie B mając na koncie 9 punktów i 31 strzelonych bramek. Warto również nadmienić, że Dawid Bartłomiejczak zajmuje 3 miejsce w punktacji kanadyjskiej mając na swoim koncie 14 bramek i 1 asystę.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.