http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Duet Chaosu Gniezno najlepszy!

Wyróżniony Duet Chaosu Gniezno najlepszy!

Po raz kolejny w tym roku, w miniony poniedziałek 30 października każda z 9 startujących w turnieju par reprezentujących sekcje brydża sportowego Poznania, Rogowa, Trzemeszna i Gniezna rozegrała w restauracji Leo Libra, 27 wygenerowanych z systemu „Pajączka” rozdań. Turniej rozgrywany był na zapis maksymalny - najbardziej popularne zawody brydżowe w kraju.


Turniej był bardzo wyrównany, dlatego też losy zwycięstwa toczyły się do ostatniego rozdania. W tej bardzo ciekawej rywalizacji najskuteczniejszą parą okazał się duet Chaosu Gniezno, Andrzej Chudy – Marek Piechociński, który wynikiem 62,50 procent po raz piąty w tym roku zakończył zwycięsko gnieźnieński turniej. Drugą lokatę ex aequo z rezultatem 58,52 procent zajęły par: Mirosław Janowski (niezrzeszony) – Robert Góralczyk (PAB Gniezno/Poznań) i Roman Kujawski – Marek Wojciechowski (Admira Poznań) a trzecią z rezultatem 54,81 duet Janina Winnowicz – Andrzej Winnowicz (Lokator Gniezno).  Czwarte miejsce z wynikiem 53,58 procent w tym bardzo ciekawym turnieju zajęła para Zbigniew Hęćka – Jerzy Pawełczak (PAB Trzemeszno/Poznań).

Kolejny turniej brydżowy par rozegrany zostanie w najbliższy poniedziałek, 6 listopada o godz. 17.15 w restauracji Leo Libra przy ulicy Spichrzowej. Stowarzyszenie Gnieźnieński Brydż – organizator turniejów w Gnieźnie – zachęca do udziału w turniejach „kółkowiczów” oraz uczniów szkół, studentów gnieźnieńskich uczelni, oraz  brydżystów, którzy swego czasu grywali w brydża w czasie szkolnym i studenckim.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.