Mieszko nie zwalnia tempa

Wyróżniony Mieszko nie zwalnia tempa

Zaczęło się źle, a zakończyło się jak zwykle, czyli dobrze – zwycięstwem piłkarzy Mieszka Gniezno. Tym razem zwycięstwo 4:1 zostało wywalczone w Trzciance w potyczce z miejscowym Lubuszaninem.

Piłkarze Mieszka Gniezno nie zwalniają tempa. Kolejny mecz, kolejne zwycięstwo i tym samym zdecydowane prowadzenie w rozgrywkach IV ligi grupy wielkopolska (północ). Jednak tym razem mecz z Lubuszaninem w Trzciance zaczął się od pierwszej bramki strzelonej przez gospodarzy. Jej autorem był w 26 minucie gry Paweł Wicher, który po dośrodkowaniu Wojciecha Szwedka przejął piłkę  i uderzeniem z dystansu ja w siatce zespołu Mieszka.

Dla zespołu Mieszka natomiast bramki zdobywali: w pierwszej połowie Tomasz Bzdęga, a w drugiej Gracjan Goździk, Tomasz Kaźmierczak oraz Damian Pawlak.  Tym zwycięstwem gnieźnianie wspaniale zakończyli rundę jesienną z kompletem zwycięstw. Stało się ta pierwszy raz w czterdziestoletniej historii klubu z ulicy Strumykowej.