http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kolejne finały Alberta Chudego

Wyróżniony Kolejne finały Alberta Chudego

Kolejne sukcesy na swoim koncie zanotował Albert Chudy trenujący w Szkole Tenisa „TP” ", a grający w barwach klubu UKS Smecz Gniezno. Tym razem A. Chudy wziął udział w dwóch turniejach.


W Ogólnopolskim Turnieju do lat 18, w singlu pokonał kolejno O. Okarmusa z PKT Pobiedziska 6:2 6:3, P. Galusa z SKT Szczecin 7:5 6:4 i dopiero uległ w ćwierćfinale N. Sytkow z SKT Bydgoszcz 4:6 4:6.

W deblu natomiast zajął 2 miejsce, grając w parze z Michałem Wargockim pokonali kolejno pary: K. Górecki, D.Kuczyński 6:2 7:6, P. Gulas,K. Wetoszka 7:6 6:3 i ulegli w finale parze P. Kosiński, K. Lalek 2:6 6:4 7:10.
 
W kolejnym turnieju zawodników do lat 16  w Sobocie koło Poznania zajął 2 miejsce ulegając w finale Sz. Kielan z PKT Pabianice 0:6 5:7
Wcześniej pokonał: K. Doligalski (Deski Warszawa) 6:0 6:0, A. Chmielewski (Deski Warszawa) 6:2 6:3 , K. Górecki (PKT Pobiedziska) 6:4 5:5 ret, J.Szajrych 6:4 6:0.

W deblu wspólnie z J. Szajrych zdobył również drugie miejsce przegrywając w finale z parą Sz. Kielan, M.Guzowski 2:6 1:6
 
Biorąc przykład z Alberta w turniejach zaczęli brać udział kolejni młodzi zawodnicy: Gabrysia Drzewiecka, Nicole Puchalska, Franek Karmelita i Konstanty Gewert. Na razie bez sukcesów, ale z wielką nadzieją na przyszłość.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.