Kolejna odsłona hokejowej rywalizacji

W Rogowie rozegrany został kolejny turniej eliminacyjny grupy C w ramach halowych Mistrzostw Polski mężczyzn w hokeju. Tak jak w turnieju gnieźnieńskim rywalizowały cztery zespoły: LKS Gąsawa, Start 1954 Gniezno, Stella Gniezno i LKS Rogowo.

Podczas kolejnego turnieju rozegrane zostały cztery spotkania. W meczu Stelli Gniezno z LKS Rogowo padł wynik 5:4. Bramki dla Stelli w tym pojedynku zdobyli: Dawid Kowalski (3) i Szymon Hutek (2).  W kolejnym pojedynku Start Gniezno przegrał 3:4 z LKS Gąsawa. W tym pojedynku dla Startu celnie strzelali: Mariusz Gromadzki (2) i Robert Grotowski. Również Stella przegrała z liderem rozgrywek z Gąsawy 2:4. Tu celnie dla stellistów trafiali: Mateusz Kaniasty i Dawid Kowalski. W ostatnim meczu turnieju LKS Rogowo wysoko pokonał zespół Startu Gniezno 8:5. W tym pojedynku dla Startu Gniezno celnie trafiali: Robert Grotowski (3) i Paweł Tubacki (2).

Aktualna tabela grupy C:
1. LKS Gąsawa 4 12 21:8
2. KS Stella Gniezno 4 6 12:15
3. LKS Rogowo 4 3 17:22
4. UKH Start 1954 Gniezno 4 3 14:19

Bezpośredni awans do finałów mistrzostw Polski wywalczą zwycięzcy z poszczególnych grup. Drużyny z miejsc 2-3 będą walczyć o awans w pojedynkach barażowych.