http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Car Gwarant Start Gniezno bez tajemnic!

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Car Gwarant Start Gniezno bez tajemnic!

GTM Start Gniezno odkrył karty podczas spotkania ze sponsorami oraz prezentacji nowego trenera i drużyny. Miało to miejsce w piątkowy wieczór w gnieźnieńskim klubie Vehikuł Czasu na osiedlu Winiary.


Nowy trener, zespół i podziękowania sponsorom – tak było w piątkowy wieczór w klubie Vehikuł Czasu na osiedlu Winiary w Gnieźnie. Trenerem zespołu Car Gwarant Start Gniezno na ro 2018 został Piotr Szymko. To doświadczony szkoleniowiec. Ostatnio był związany z gdańskim Wybrzeżem. Jak poinformowali przedstawiciele klubu, praca z juniorami gnieźnieńskiego pierwszoligowca będzie jednym z głównych zadań trenera Piotra Szymko  Będzie też zajmować działającą przy klubie szkółką żużlową oraz przygotowaniem nawierzchni toru. Zaprezentowany został także sponsor tytularny drużyny - firma Car Gwarant.

Następnie zaprezentowana została drużyna na sezon 2018. Pojawiła się pierwsza zawodniczka w Starcie - Weronika Burlaga  Następnie kojeni zwodnicy: Maksymilian Bogdanowicz, Damian Stalkowski,  Norbert Krakowiak,  Szwed Filip Hjelmland, Chorwat Jurica Pavlić, Szwedzi - Kim Nilsson i Oliver Berntzon, Czech Eduard Krcmar oraz Polacy - Adrian Gała, Marcin Nowak i Mirosław Jabłoński. Prowadzenie zespołu seniorów nadal powierzono Rafaelowi Wojciechowskiemu. Będzie on wspierany przez Przemysława Gnata. Po części oficjalnej była okazja do indywidualnych  rozmów z zawodnikami.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.